Міська та студентська ради для студентів!


До цього часу 24 студенти з 24 вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації міста отримували по 250 грн.

14 лютого серед 50 питань порядку денного двадцять п`ятої сесії міської ради стояло питання підвищення стипендії міського голови м.Полтави (до речі усі рішення були прийняті одноголосно, що свідчить про те, що міська рада працює як ніколи продуктивно і депутати усіх політичних сил у раді досягають консенсусу, працюючи в постійних комісіях).

З 1 березня розмір стипендії складатиме 400 грн. Цікаво, що стипендія виплачується не з бюджетів навчальних закладів, так як стипендії Президента України, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, а з міського і тому, якщо студент навчається за бюджетним замовленням на відмінно, то отримуючи стипендію міського голови він отримує також підвищену державну стипендію, що в сумі складає майже 800 грн. Це дійсно мотивація для талановитої студентської молоді, яка має особливі досягнення в науці, спорті чи мистецтві. Це чи не єдина стипендія, яка у вищих навчальних закладах призначається повністю чисто і прозоро, адже стипендіатів міського голови, за ініціативою Студентської ради м.Полтави призначають органи студентського самоврядування відповідних навчальних закладів.

Також 14 лютого міська рада прийняла рішення про надання земельної ділянки для будівництва гуртожитку для студентів Міжрегіональної академії управління персоналом.

Відсутність достатньої кількості місць у студентських гуртожитках, а в деяких навчальних закладів власне гуртожитків, є однією з найголовніших проблем у вузах. З 70-х років XX століття до сьогоднішнього часу загальна кількість студентів збільшилася втричі. Відкриваючи нові навчальні заклади, факультети та спеціальності уже існуючих, адміністрації навчальних закладів мало звертали увагу на те, що при збільшенні кількості студентів, потрібно повністю забезпечити навчальний процес усім необхідним. Ми бачимо, що зараз подібні питання вирішуються.

У рішенні передбачено, що на розвиток міста з побудови гуртожитку коштів залучено не буде, адже міська рада дбає про студентів - майбутнє нашого міста!

З повагою
студентський міський голова Олег Слизько
+38 097 929 81 33

Bookmark and Share