Офіційна делегація «Молодіжного Союзу» взяла участь в конференції європейської молоді спільноти DEMYC в Фінляндії


«Молодіжний Союз» на заході представляли голова організації - Степан Барна і член Президії, координатор міжнародного секретаріату - Юрій Міндюк.

Темою конференції став слоган – «Свободу Білорусі!». Така тема була вибрана не випадково, оскільки DEMYC давно вже опікується цією проблематикою, зокрема місяць тому представники DEMYC з різних країн проводили ознайомчий візит в Білорусь, де зустрічались з представниками молодіжних і політичних організацій, ЗМІ, спостерігали за проведенням демонстрацій і їх розгоном силовими структурами.

До конференції в Фінляндії була проведена підготовча робота, зокрема опублікована заява DEMYC щодо подій в Білорусі, яка була поширена в Раді Європи і Європейському парламенті, ряд молодіжних організацій-членів DEMYC провели акції щодо підтримки свободи в Білорусі, зокрема звертаючись до урядів своїх країн реагувати на порушення прав людини режимом Лукашенка.

На конференції було прийнято ряд резолюцій щодо пожвавлення діяльності в цьому напрямку, також було вирішено активізувати свою діяльність щодо захисту прав людини в Росії. Молодіжний Союз займав активну позицію під час робочих нарад, запропонував ряд ідей щодо допомоги білоруським друзям.

11 лютого відбулась зустріч делегації МСНУ із керівництвом Молодіжної ліги Національної Коаліційної Партії Фінляндії, яка проходила в офісі цієї організації в Гельсінкі. Під час зустрічі обговорювались питання двосторонніх стосунків між МСНУ і Kokoomusnuoret, зокрема пожвавлення нашої діяльності в міжнародній царині.Bookmark and Share