Женя Романенко, активно взявся за громадські організації


Президенту України
Ющенку В.А.

Мешканців
Подільського району м. КиєваПрохання
Щодо прийняття рішення по припиненню повноважень
Голови Подільської районної у м. Києві державної адміністрації.


Шановний Вікторе Андрійовичу!

Ми, мешканці Подільського району міста Києва, звертаємося до Вас з проханням покласти край свавіллю та незаконним діям голови Подільської районної у місті Києві державної адміністрації - Романенка Євгена Олександровича, шляхом дострокового припинення його повноважень на цій посаді.
На протязі багатьох років Подільський район був дійсно лицем міста Києва. За всі часи його існування, ми, мешканці Подільського району, наші батьки та предки гордилися своїм містом та районом.
Проте, за останні півтора року, з часів обрання головою Подільської районної у м. Києві ради та державної адміністрації Романенка Євгена Олександровича, наш Подільський район почав перетворюватися на багнюку.
Ситуація в районі настільки складна, що єдиним виходом МИ вбачаємо - звернення до Вас, як гаранта Конституції та прав мешканців нашого Подільського району, міста Києва та України.
Наш район – це суцільна проблема, яку Романенко навіть не думає вирішувати. Ми неодноразово зверталися до нього, як до голови Подільської райдержадміністрації, просили вирішити наші проблемні питання. А у відповідь отримували тільки ряд відписок та побажань на краще майбутнє.
МИ, мешканці Подільського району відмовляємося надалі терпіти в своєму районі керівника-крадія – РОМАНЕНКА Євгена.
До вашої уваги наводимо перелік основних проблемних питань, які уже більше року чекають на вирішення зі сторони голови адміністрації та його підлеглих. Так, це стосується в першу чергу незаконної оренди та продажу комунальної власності району.
Всесвітньо відомий Андріївського узвіз з його віковими традиціями та культурною спадщиною завжди був натхненням для письменників та художників зненацька перетворився на поле битви. Вже багато років на законних підставах представники творчої інтелігенції працюють на узвозі орендуючи там комунальну власність. Але Романенко Є.О., будучи головою орендної комісії, зухвало поступив з культурними захисниками нашої спадщини та в один прекрасний момент передав приміщення в оренду стороннім підприємцям. При цьому були порушені ряд законів та норм проведення конкурсу про передачу в оренду приміщень комунальної власності: 1) невиконана вимога Закону України “Про державний бюджет України на 2007 рік”, яка передбачає передачу в оренду комунального майна виключно на конкурсних засадах; 2) грубо порушено Указ Президента України №906, від 15 липня 2000 року, який передбачає обов’язкове оприлюднення інформації про проведення конкурсу в засобах масової інформації місцевого рівня; 3) не поінформували та не запросили до участі у конкурсі орендарів, які займають ці приміщення уже більше десяти років. Таким чином громадська організація “Асоціація артгалерей України” та благодійний фонд “Асоціація діячів сучасного мистецтва України”, що знаходяться за адресою Андріївський спуск, 22а, опинилися на вулиці. Численні звернення до голови адміністрації Є.Романенка не давали ніяких результатів залишаючись без розгляду, а лише засвідчували неодноразові факти намаганням рейдерів знищити майно творчої інтелігенції та захопити орендовані ними приміщення. Рішення Господарського суду м. Києва від 6 листопада 2007 року, задовольнило позовні вимоги Асоціації, згідно якого Голова адміністрації мав повернути приміщення законним орендарям. ПРОТЕ, до цього часу голова Подільської РДА Є.Романенка по сьогоднішній день навіть не намагається виконувати зазначене рішення суду. Одним словом кажучи, Романенка “сам собі і голова району і голова суду”.
Піклуючись про своє матеріальне збагачення, розуміючи, що ситуація з творчою інтелігенцією зайшла в “тупік”, голова адміністрації Женя Романенко, активно взявся за громадські організації.
Так, неприбуткова громадська організація інвалідів “Київська асоціація інвалідів з церебральним паралічем “КАСІЦЕП”, яка 17 років орендує комунальне приміщення по вул. Костянтинівській, буд. 21, була також позбавлена права орендного користування приміщенням. З порушенням законних норм, приміщення в швидкому порядку було продане невідомій компанії. КАСІЦЕП, змушений був відстоювати свої права в суді і на сьогоднішній день домігся від суду рішення про призупинення проведенню будь-яких дій по цьому приміщенню.
“Пане Президенте, 600 (шістсот) членів громадської організації, інваліди з церебральним паралічем, просять Вас припините це свавілля і захистити нас від загарбника району – Євгена Романенка.
Факти загарбання комунальної власності головою адміністрації Романенком, непоодинокі і досить жорстокі. Це проявляється насамперед в роботі з громадськими організаціями та фондами які піклуються в першу чергу про людей творчої інтелігенції, малозабезпечених, інвалідів і що саме найгірше - дітей.
В той час, коли Ви, як Президент України, ведете досить активну політику в країні по забезпеченню прав та наданню відповідних умов дітям багатодітних сімей, наш “голова районної адміністрації” влаштовує полювання на комунальну власність де знаходиться ГО “Союз багатодітних сімей Подільського району м. Києва”. Громадська організація знаходиться по проспекту Свободи, 10, орендуючи підвальне приміщення в п’ятиповерховій “хрущовці”. Сотні багатодітних сімей з усього Подільського району постійно отримують від них допомогу. Та нікчемний голова Подільської адміністрації – Є.Романенко, прийняв чергове “звіряче” рішення і вирішив залишити найбеззахисніших маленьких мешканців району без допомоги та громадського захисту, заборонивши відділу оренди продовжувати оренду “Союзу багатодітних сімей”.
“Шановний Вікторе Андрійовичу, батьки багатодітних сімей Подільського району м. Києва, дякують Вам за ваші програми та проекти спрямовані на захист нашого майбутнього – дітей.
Разом з тим, просимо Вас вжити справедливих заходів по припиненню, здійсненням Романенком дій, направлених на загарбання спільного майна громади.
Більшу частину Подільського району займає територія масиву Виноградар, Вітряні гори та частина Нивок. На цих масивах проживає близько 25% пенсіонерів, ветеранів, інвалідів та інших соціальних верств населення. Для кожного з цих мешканців важливим фактором є наявність необхідних магазинів, лікарень та пунктів обслуговування. Так, на проспекті Василя Порика, 16, десятки років знаходився магазин-центр “ОПТИКА”, який є єдиним на території нашого масиву. В місті Києві дуже мало таких спеціалізованих магазинів, які за своєю специфікою вкрай необхідні і дітям, і дорослим і пенсіонерам.
Згідно чергового розпорядження голови Подільської райдержадміністрації м. Києва Є.Романенка, даний магазин було зачинено і виставлено на конкурсний продаж. Сотні мешканців залишилися без вкрай необхідного магазину і змушені були звертатися до голови адміністрації району, на що не отримали жодного суттєвого пояснення. Без проведення громадських слухань, дії голови знищують не лише інфраструктуру району а й поняття “турботи” про соціально-незахищені верстви населення з боку влади. Ми категорично протестуємо проти дій Романенка, якого вже в котре не цікавлять проблеми мешканців району і ПРОСИМО звільнити його з посади голови Подільської районної у м. Києві державної адміністрації.


Bookmark and Share