Якщо уряд скасує пільги, СМС виведе на вулиці десятки тисяч студентів


"Намагаючись уникнути наслідків незбалансованої економічної політики, Юлія Тимошенко намагається зекономити на тих, на кому економити вже не можна, - каже Д. Волошин. – Через мізерну пенсію студенти і так приречені на виживання. Якщо ж в них заберуть, наприклад, пільговий проїзд, то левову частку свого часу вони змушені будуть віддавати зароблянню грошей, а не навчанню. Це неодмінно позначиться на якості освіти і призведе до появи на ринку праці фахівців низького рівня".

За словами Дениса Волошина, Спілка Молодих Соціалістів нараховує понад 8 000 активних членів, тому вивести на вулиці десятки тисяч студентів для цієї організації – не проблема. "Але я сподіваюся, що уряду Тимошенко вистачить мудрості не протиставляти себе студентству. Адже наслідки такої конфронтації непередбачувані", - додав Д. Волошин.

Спілка Молодих Соціалістів була створена 2002 року. СМС є членом Міжнародного Союзу Соціалістичної Молоді (IUSY) - всесвітньої неурядової молодіжної структури, що об'єднує понад 143 молодіжних та студентських організацій соціалістичного та соціал-демократичного спрямування у всьому світі.Bookmark and Share