Ялтинська конференція Ротаракту


З вітальним словом перед делегатами конференції виступили Губернатор Дистрикту 2230 Ротарі Інтернешнл п.Андрій Баганич, який повідомив, що за його каденції (2007-2008 рр.) з бюджету Ротарі на розвиток Ротаракту виділено у двічі більше фінансування, ніж зазвичай, щоб максимально ефективно довести цьогорічне ротарійське гасло: „Ротарі ділиться”.

А голова Комітету Ротарі, відповідальний за розвиток Ротаракт-клубів п. Руслан Краплич підтвердив свою готовність продовжити навчання ротарактівців, оголосивши, що 16-17 лютого 2008 року ум. Сімферополі відбудеться тренінг з локального фандрейзинга, у травні в м.Рівне пройде тренінг зі зв’язків з громадськістю й формування позитивного іміджу. І цілком можливо, що до кінця його каденції (липень 2008 року) буде сформовано пропозицію про проведення тренінгу для тренерів, які у майбутньому зможуть проводити власні навчання молоді у своїх клубах.

Ротаракт-клуби протягом 2007-2008рр., провели в Україні сотні доброчинних акцій, надаючи допомогу тисячам українців, а також здійснили кілька просвітницьких та профілактичних кампаній, спрямованих на молодь. Така суспільно корисна праця призвела до зміцнення та розвитку діючих Ротаракт-клубів України і сприяла створенню кількох ініціативних груп, які невдовзі приєднаються до руху Ротарі, місією котрого є: „Служіння громаді – понад власне Я”.

Особливої уваги заслуговує креативність у представленні звітів.Тут були і запальні промови і театралізовані виступи.
Так, Рівненський Ротаракт-клуб, окрім ілюстрованої слайдами та музикою поеми, представив короткометражні інтермедії, чим в котре завоював перше місце за творчий підхід та змістовність прозвітованої роботи.

Окрім роботи, ротарактівці чудово провели вечір, розважаючись у нічному клубі „Брістоль”, а також відвідали знаменитий Лівадійський палац де понад 60 років тому вершилася доля сучасної новітньої історії.


Джерело : Фундація імені князів-благодійників Острозьких

Автор : Руслан Краплич

Bookmark and Share