Заява Луганської обласної організації ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна”


Луганська обласна організація ВМГО „Молодіжний Союз Наша Україна” ЗАЯВЛЯЄ про свою безумовну підтримку позиції і діям Президента України, Уряду і парламентської більшості Верховної Ради щодо соціально – економічного розвитку України, зокрема у гуманітарній сфері.

Історична справедливість щодо українського народу вимагали саме таких рішучих і результативних кроків.

Звернення декількох керівників обласних рад щодо проведення з’їзду так званого «Сєвєродонецька – 2» та розгнуздана істерія з цього приводу є спробою політизувати події історичної давнини та відволіканням уваги громадян від актуальних проблем сьогодення.

Вчорашні номенклатурні комсомольці та сьогоднішні нувориші втрачають владу у масштабах України, але воліють зберегти її на теренах бодай декількох областей шляхом протиставляння простих людей.

Наявність у Сєверодонецьку єдиної в області зали на 5 тис. місць зробили це місто заручником дій подібних політиканів. Ми ЗАЯВЛЯЄМО про свою підтримку міста трудівників: хіміків, будівельників, підприємців, науковців, і рішення сесії міськради у тому, аби його назва не стала синонімом сепаратизму.

В свою чергу в найближчий термін, ми збираємось організувати збір підписів серед молоді, проти таких провокаційних дій керівників місцевої влади, а також зібрати круглий стіл молодіжних організацій на якому обсудимо на нашу думку антидержавні дії керівників обласних рад.

Голова
Луганської обласної організації
ВМГО “Молодіжний Союз Наша Україна” О.Клименчуков

Bookmark and Share