Молодь міста сумує з приводу смерті Віктора Чайки


Його діяльність на ниві державотворення та місцевого самоврядування, безкомпромісність та стійкість у вирішенні щоденних проблем міста, енергійна та наполеглива робота на благо Рівного, стала гарним прикладом для нас, молодих рівнян, та обов’язково знайде своє продовження у наших повсякденних діях.

Віктор Анатолійович був надзвичайно щирою та розумною людиною, талановитим політиком, що ставив цілі своєї громади значно вище за свої власні амбіції. Його життєві погляди та переконання завжди притягували до нього людей, до його порад завжди дослуховувались, його простота та щирість давали змогу знайти спільну мову з кожним, що дозволило йому заслужити значну підтримку як серед простих громадян так і серед його політичних опонентів.

Ім’я Віктора Анатолійовича чайки буде навіки викарбуване золотими літерами в історії Рівненщини. Ми, молодь міста, впевнені, що справа, заради якої жив Віктор Анатолійович, буде продовжена, а Рівне обов’язково стане по справжньому квітучим містом, яке розвиватиме свій потенціал та дбатиме про своїх громадян.

Пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.

Bookmark and Share