Закоханий Луцьк


На кілька годин буденний Театральний майдан перетворився на "майдан для закоханих", котрий сяяв від посмішок і де кохання виливалося в слова. Молоді люди мали можливість освідчитися в коханні і написати щирі зізнання на спеціально підготовлених для того стедндах. Бажаючі прибували кожної хвилини. Амурний настрій поширювався не лише на молодь, до стендів із бажанням освідчитись в коханні підходили люди різного віку, від семи до семидесяти років.
Та свято було влаштоване не лише для закоханих. Той хто ще не знайшов другу половинку мав можливість познайомитись і, можливо, знайти свою Долю. Для цього потрібно було лише залишити номер телефону. Кожен учасник акції отримував повітряну кульку у формі серця на згадку про бережливе ставлення до святого почуття - кохання.
Романтичний та загадковий настрій супроводжував учасників та організаторів протягом усієї акції. Прекрасні, романтичні, ніжні та теплі слова лишилися не лише на папері, а й в серцях кожного з учасників. Ось, наприклад, одне з кращих побажань:
Хай маленьке Янголятко,
Принесе кохання в хатку,
А ще безліч поцілунків
І гарненьких подарунків.
День Валентина, беззаперечно, пройшов романтично, весело та безтурботно, адже кохання це найпрекрасніше, що є у нашому житті.

Пресс-служба "АМоРе"
Катерина Мартиненко, Анна Єкименко

Bookmark and Share