"НОВИЙ РІВЕНЬ" презентує нову молодіжну газету в Рівному


Ідея створення газети виникла після того як, ми, активісти молодіжної організації «НОВИЙ РІВЕНЬ» придбали кілька молодіжних видань і проаналізували їх. Так, всі вони привабливі, але їх зміст жахає. «Безладний секс, анархія, нівелювання будь-яких загальнолюдських цінностей і безпрєдєл» - саме такою є наша характеристика змісту цих видань. Ми розуміємо, що хтось хоче заробити і подбати про власне життя та добробут, але хіба логічно нехтувати прийдешнім поколінням – своїм майбутнім, своєю старістю. Гроші, ще нікого не зробили щасливим.
Сьогодні бракує підліткових та молодіжних регіональних видань, що несли б загальнолюдські цінності. Ми маємо позитивний приклад в м. Рівне газет «Без секретів» та «Без консервантів», але вони не в змозі охопити всіх.
Ми живемо в час постмодернізму. В час, коли основним принципом життя є «роби, вір, пропагуй що хочеш, лиш мене не зачіпайте». Сьогодні як ніколи актуальним є донесення до молоді альтернативного способу життя, життя, що будується не на безглуздих фільмах та дешевих журнальчиках, життя, що збудоване на засадах християнської моралі, духовності та етики.
Наркоманія, токсикоманія, алкоголізм, дошлюбні сексуальні стосунки, небезпечна поведінка – найгостріші проблеми підліткового середовища. На думку фахівців, людство перебуває на межі виживання: всі ми існуємо в зоні ризику, що сформований під впливом соціально-економічних, суспільно-політичних реалій. Ці проблеми необхідно вирішувати комплексно й цілісно, силами всієї громади, звернувши увагу не лише на фізичне здоров’я підлітка, але й насамперед опікуватись його психічним та духовним здоров’ям. Саме в цьому віці відбувається активне формування особистості, її ціннісних орієнтацій, за якими молода людина будуватиме своє життя.
Газета буде базуватись на християнських нормах моралі та етики та спрямована на широке коло підлітків та молоді м. Рівного. Газета висвітлюватиме соціальні та духовні теми, що торкаються молоді. В «DZЕРКАЛІ» підніматимуться теми, що цікавлять підлітків та молодь, адже вони і є тими, хто творитиме цю газету.
Газета розповсюджується безкоштовно та виходитиме 1 раз на місяць.
«Ми хочемо показати, що є альтернатива шкідливим звичкам та бездуховній поведінці. Музика, спорт, кохання, секс, місце Бога та релігії в житті сучасної молодої людини, справжня дружба, відпочинок – ось далеко не повний перелік тем, що висвітлюватимуться в газеті», - розповів Сергій Терентьєв, президент «НОВОГО РІВНЯ». Запрошуємо до співпраці всіх, хто хоче і вміє писати. Для контактів noviy.riven@gmail.com.Bookmark and Share