Великим Українцям, Великої України


На російському Інтернет-проекті www.preemnik2008.net – обирають віртуального кандидата в наступники Президента РФ. Більше тисячі кандидатів з різними програмами і поглядами на російську політику борються за перемогу в проекті.
Чому ж нам не вибрати на цьому проекті свого українського кандидата, який підтримає українців Росії і зробить український курс політики? Ми висунули свого кандидата, Богдана Святославовича Стецько http://preemnik2008.net/5514/ . Голосуйте за наших!

Закликаємо голосувати за українського кандидата і показати, що ми, українці, маємо свій вплив навіть в Росії! Мета проекту:
1. Пропаганда українських інтересів в Рунеті;
2. Захист інтересів російської діаспори українців;
3. Створення інформаційного приводу для згадки України в російських ЗМІ.

Рейтинг формує не загальна сума голосів (за весь час), а сума за "кращі" п'ять днів. Тобто, п'ять днів, в які кандидат зміг набрати максимальну кількість голосів виборців. Отже особливо активно голосуємо в перші дні, щоб набрати багато голосів, і не забувається запрошувати друзів і поширювати інформацію в інших місцях!

Також ви можете взяти участь в обговорюванні програми кандидата, подискутувати з представниками «імперських поглядів» на сторінці нашого кандидата. Поставити свої запитання. Час реєстрації забере у вас 3-5 хвилин (треба буде заповнити невелику анкету і потім активізувати вашого виборця з електронної скриньки).

Не будь байдужім! Проголосуй за українця – Богдана Стецько!
Постав банер на своєму ресурсі!
Увага! Залишилось 6 днів!

Коди багерів:

<!-- Banner Preemnik2008.net -->


<!-- //Banner Preemnik2008.net -->

<!-- Banner Preemnik2008.net -->


<!-- //Banner Preemnik2008.net -->

З повагою, Микола Малуха

С уважением, Николай Малуха

Faithfully Yours, Nick Malukha

Contacts:
Тел./tel.: в РФ +79113066734
в Україні +380681994124
+380939945618
icq: 242-133-145
skype: jesfor
LJ: jesfor.livejournal.com
e-mail: jesfor.malukha@gmail.com
Bookmark and Share