Молодь передає досвід організації роботи учнівського самоврядування педагогам-організаторам


Вчора, 29 березня в сесійній залі Чернівецької міської учнівської ради пройшов семінар для педагогів організаторів загальноосвітніх навчальних закладів Чернівецької області, організований за сприяння обласного інституту післядипломної педадогічної освіти. Основною метою семінару в Українському Народному Домі стало перенесення позитивного досвіду роботи Чернівецької міської учнівської ради на рівень сіл та селищ області.
Учасники семінару ознайомилися з мультимедійною презентацією роботи Чернівецької міської ради, яку розробили самі учні-депутати. Спостерігаючи за обличчями та зацікавленими поглядами викладачів ставало ясно, що інформація, яка була закладена в основу презентації дала їм багато нових та корисних знань.
Володимир Бешлей, голова координаційної ради ЧМУР поділився власним досвідом роботи з учнями-депутатами. Педагоги отримали ряд ґрунтовних та корисних порад, які допоможуть організувати ефективну та цікаву роботу учнівських рад в сільських школах. Він наголосив, що учнівське самоврядування уже дає свої плоди, виховавши нових професійних політиків, журналістів, ораторів та організаторів. Закликавши своїх колег до нелегкої роботи з учнівською молоддю в позашкільний час, В.Бешлей висловив переконання, що вже за короткий відрізок часу ця діяльність дозволить виховати свідомих та активних громадських лідерів, що в свою чергу позначиться на стабілізації економіки та зросту соціального благополуччя громадян України.
Учасники семінару висловили побажання, щоб інформацію про роботу Чернівецької міської учнівської ради друкувала газета «Крайова освіта», адже це одне із небагатьох видань, яке виписують та читають педагоги організатори сільських шкіл. Володимир Бешлей зазначив, що учнівська рада працює з міською учнівською молоддю, успішно співпрацюючи із чернівецькими ЗМІ, а в недалекому майбутньому планує реалізувати проект про впровадження успішного досвіду ЧМУР на обласному рівні.
Викладачі області подякували молодим громадським діячам за цікаве спілкування. Педагоги-організатори звернулися до лідерів учнівської організації з пропозицією перенести свій досвід роботи на обласний рівень, організувавши Чернівецьку обласну, районні та селищні учнівські ради та навчивши всіх своїх колег азам молодіжного самоврядування.

Віктор КНЯЗЬ,
журналіст прес-центру

КОНТАКТИ:
ЧЕРНІВЕЦЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ
«ЧЕРНІВЕЦЬКА МІСЬКА УЧНІВСЬКА РАДА», КООРДИНАЦІЙНА РАДА
58000, м. Чернівці, вул. Ломоносова,2,
тел. (0372) 528059, E-mail:

Bookmark and Share