В Луцьку "Батьківщина молода" провела шоу – караоке до дня Святого Валентина


Спочатку увагу перехожих привернув агітаційний намет біля якого зібралось чимало молодих людей та з якого лунали популярні українські хіти і пісні про кохання. Це розпочав свою роботу «ШОУ -КАРАОКЕ». З настанням сутінок молоді люди, які зібрались на майдані, від імені всіх лучан висловили свою любов та підтримку Волинській обласній молодіжній організації «Батьківщина молода», яка провела святкове дійство приурочене до дня всіх закоханих, під патронатом Луцького міського голови Шиби Б.П. Після завершення карооке «Батьківщина молода» разом з учасниками заходу запалили сотні свічок та скомпонували з них форму двох сердець.

Понад тисячу лучан змогли оцінити це супервогняне дійство та приєднатись до акції. На фоні палаючих сердець молоді люди та всі, що зібрались на Театральному майдані з задоволенням фотографувались, знімались на відеокамери та ставши у середину палаючих сердець зізнавались у коханні.

Учасники караоке з першого по п’яте місце отримали солодкі та романтичні подарунки, а також усіх вболівальників «Батьківщина молода» привітала з днем Святого Валентина та подарувала двісті надувних кульок у формі сердець.

15 лютого за підтримки Волинської обласної партійної організації ВО ”Батьківщина” в приміщенні молодіжно-розважального Центру “ХХІ століття” студенти провідних вузів м. Луцька: Волинського Національного університету імені Лесі України, Луцького державного технічного університету святкували “День святого Валентина”.

Після розважальної програми, в якій активну участь взяли активісти Луцької міської молодіжної громадської організації ВМГО «Батьківщина молода», відбулось привітання учасників цього дійства з днем усіх закоханих та нагородження переможців конкурсів в різних номінаціях. Активісти і голови студентських рад провідних вузів ВНУ та ЛТДУ, члени ВОМГО ВМГО „Батьківщина молода”, вручили переможцям дванадцяти номінацій та конкурсів ціні призи, грамоти, атрибутику Блоку Юлії Тимошенко, а найголовніший приз гран-прі, з найпалкіший поцілунок виграла закохана пара з Волинського Національного університету імені Лесі Українки.

Фото - http://bm.org.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=278&Itemid=1

Bookmark and Share