ДО ПИТАННЯ СПОРУДЖЕННЯ ДОСТУПНОГО ЖИТЛА


Тому Президент України Віктор Ющенко запропонував деякі кроки щодо забезпечення громадян доступним житлом. Йдеться, зокрема, про низку заходів, спрямованих на мінімізацію вартості для забудовника, безкоштовне виділення земельних ділянок для будівництва тощо.
„Цього року буде проведено своєрідний тендер серед областей, щодо можливості залучення проектних коштів, у сумі від 30 до 50 мільйонів, для 8-10 областей, які зможуть брати участь в національному проекті „Доступне житло”, - повідомив сьогодні, під час наради з керівниками органів місцевого самоврядування області, голова ТОДА Юрій Чижмарь.
Звертаючись до сільських та міських голів, Юрій Чижмарь закликав їх розглянути, разом із депутатами місцевих рад та громадськістю, питання проведення обліку недобудованих житлових будинків та безкоштовного виділення земельних ділянок з підведеними до них комунікаціями.
„Саме такі об’єкти зможуть взяти участь у цьому тендері”, - зауважив Юрій Чижмарь.
Голова ОДА повідомив, що найближчим часом він має намір провести нараду із міськими, сільськими та селищними головами щодо формування єдиного проекту будівництва доступного житла, подання його на розгляд уряду України та залучення додаткових коштів.

Контакт: Заруцький Юрій
(8-0352) 43-11-05, zmi@te.gov.ua


Bookmark and Share