«Не за те, що ти є, а незважаючи ні на що….»


Напевно, скільки людей – стільки і варіацій. Хтось, може сказати – Ти моє ПОВІТРЯ, без Тебе я задихаюся… інший скаже: Ти – КНИГА мого життя, я буду читати Тебе завжди, буду гортати Твої сторінки ніжно-ніжно, буду все ближче і ближче знайомитися з Тобою, відкриваючи для себе Твої таємничі історії і сюжети…Радіодіджей скаже: Ти для мене кожен вихід в ефір, Ти для мене всі слухачі, Ти для мене всі перші місця хіт-парадів….Фантазії не має обмеження, освідчуватися можна по-різному, ГОЛОВНЕ – робити це.

14 лютого у Херсоні на вулиці Суворова понад 1000 молодих дівчат і юнаків зізінавалися один одному у коханні. За допомогою пензлів, маркерів і велечезного листа ДВП. Вони створили «стіну кохання» із безліччю варіацій «трьох звичних слів».

Найоргигінальніші і найщиріщі освідчення були відзначені грамотами і призами. Романтична вечеря у двох - такий подарунок отримали чотири преможця. Визначило їх прискіпливе журі, до складу якого увійшли : голова херсонської обласної організації НДЛМ Євген Криницький, керівник відділу з питань сім'ї та молоді міськвиконкому Юрій Гречишкін та інші.

Зізнатися у коханні можно було і вголос, завдяки імпровізованій радіостанції, що працювала протягом двох годин. Були жартівливі конкурси, опитуванн перехожих на тему : чи вірять вони у те, єдине, оспіване поетами відчуття. Волонтери разом зі звичними листівками цього свята – валентинками роздавали маленькі подаруночки – символи цього свята.

«Свято кохання» організувала херсонська молодіжна організація Народно – демократична ліга молоді та управління молоді та спорту Херсонської міської ради.

Є.Криницький

Bookmark and Share