Зроби Європу своїми руками!


Дата: 21 – 25 лютого 2008 р.
Проект Донецької громадської організації „Альянс” у партнерстві з асоціацією „Tineri Fara Frontiere” (Румунія) та громадською асоціацією CUTEZĂTORUL (Молдова). Проект відбувається за підтримки Мережевої програми „Схід-Схід: партнерство без кордонів” Міжнародного фонду „Відродження”.

Проект є низкою логічно пов’язаних трсторонніх заходів, націлених на сенсибілізацію України та Молдови в питанні європейської інтеграції на прикладі Румунії. Проект був ініційований з ціллю передачі румунського досвіду роботи з молоддю з євроінтеграційних питань в периферійних містечках. Також проект створить простір для обговорення розвитку молодіжної політики в рамках євроінтеграційних процесів та можливих шляхів сприяння залученню молоді до прийняття рішень на місцевому рівні.

Першим заходом в рамках проекту є тристороння партнерська стратегічна зустріч в Донецькій області, що відбудеться 21-25 лютого 2008 року. В рамках даної зустрічі 22 лютого в м. Макіївка буде проведено спільну прес-конференцію з тематики проекту та зустріч представників третього сектору України, Румунії та Молдови з місцевими державними службовцями, які працюють з молоддю в регіоні. 23 лютого партнери зустрінуться зі студентськими лідерами, представниками студентських самоврядувань та студентської преси Донецької області для обговорення Європейської хартії з залучення молоді до прийняття рішень на місцевому рівні та її виконання в партнерських країнах. З 23 по 25 лютого в м. Святогірськ відбудеться тренінг для тренерів за участі українських та молдовських молодіжних працівників, працівників освіти та активістів третього сектору з депресивних та сільських місцевостей, присвяченій темі «Організація та проведення освітніх заходів з євроінтеграційних процесів для молоді з малих міст Донецької області». Тренінг буде проведений румунським експертом з питань розвитку молоді в депресивних та сільських місцевостях, і за його результатами мультиплікатори проведуть в своїх містечках та селищах 3-годинні освітні заходи для молоді з євро інтеграції.

Сьогодні ситуація в маленьких містах Східної України, а також сільських регіонах Молдови характеризується недостатньою обізнаністю з європейських інтеграційних процесів, що народжуює необґрунтовано вороже ставлення до західних сусідніх країн та зашкоджуює суспільному обговоренню європейських інтеграційних процесів. Крім того, в усіх країнах-учасницях існує мала поінформованість населення про політичне, економічне та соціальне життя сусідніх Молдови, Румунії та України, що призводить до недостатнього громадянського та політичного діалогу, а також недостатнього обміну досвідом між цими країнами.

За додатковими питаннями щодо стратегічної зустрічі та участі в окремих заходах прохання звертатися до Донецької громадської організації „Альянс”:
пр. Миру 8, оф. 406, м. Донецьк
(062) 338-40-83, (062) 381-36-00, 8 050 470 88 17, alliancecenter@mail.ru


Bookmark and Share