Прапори Партії регіонів та СМРУ на головній вершині України


7 січня 2008 року активістами ПОО СМРУ на чолі з головою організації Олександром Іваніною було здійснене сходження на найвищу вершину Українських Карпат г. Говерлу. Цей захід є традиційним для Полтавської організації, але в цьому році вперше на Говерлі замайоріли прапори Партії регіонів та Союзу молоді регіонів України!
Як і завжди, сходження відбувалося за 2 дні з організацією ночівлі на кордоні так званої "зони тундри". В цьому році погода сприяла відчайдухам - температура вночі не опускалася нижче -15 градусів. Але в день сходження нижня кромка хмарності була занизькою і вже в районі "жандармів" видимість не перевищувала 10 метрів. Плюс штормовий вітер, еле це - традиційне явище на Горі вище границі лісу.
Досягши вершини, піднявши прапори і не змігши насолодитися краєвидами через вітер, туман та мороз, хлопці вдало спустилися і ще й досі насолоджуються отриманими враженнями.
Пропонуємо насолодитися разом з нами, переглянувши фоторепортаж а також запрошуємо долучитися до наших мандрівок, пригод та авантюр.
Зповагою, актив ПОО СМРУ

ПОО СМРУ

Bookmark and Share