Гартуйсь!


У той же день у вечірньому випуску новин телекомпанії НТН – у програмі “Вчасно підсумки” з’явився репортаж про пікетування офісу ПСПУ. Цей сюжет, на нашу думку містив оціночні судження не тільки різних сторін учасників акції, а й представника каналу – журналіста. Також, вважаємо, що сюжет був змонтований таким чином, що може скластись хибне враження – “проплаченого й замовного характеру акції” нібито саме нашою організацією. Навіть чого вартий один маленький момент, коли, після підозрілих коментарів невідомих дорослих осіб, нібито учасників пікету, голос представника каналу за кадром говорить – “більше навчені координатори акції” й у цей самий момент показують мене, як представника Спілки Української Молоді. Та я, як представник СУМу виступав відповідальним-координатором тільки тих молодих людей які були поруч зі мною, а тих дорослих “дядьок” та “тьотьок” навіть не знаю! До чого тут СУМ і наш пікет? Ну, прийшли якісь дорослі, ну, можливо навіть, що й не по ідейним переконанням й ще можливо навіть, що з метою провокації та дискредитації самого протесту. Можна ж було запитати у молоді (бо саме молодь заявила про пікет) хто ці дорослі й чи знаємо ми їх. Й так далі й тому подібне. Але журналісти каналу зробили по своєму – відзняли матеріал, на власний розсуд узяли коментарі, написали текст для сюжету й змонтували сюжет. А у результаті, виходить, що на нас “повісили усіх собак” й на нашому фоні – фоні ідейної української патріотичної молоді, ще й “покрасувались” ворожо налаштовані антиукраїнські елементи?! Й таке справедливе обурення виникло не тільки у мене, а й у КМО СУМ також.

Як результат – по телебаченню було не об’єктивно висвітлено акцію де ми брали участь. І в разі потреби, молоді учасники пікету можуть підтвердити правдивість нашої позиції.

Для довідки: Спілка Української Молоді створена аж 1925 році в Києві. Основним завданням СУМ була боротьба за відновлення державної незалежності України. На сьогодні, організації СУМ діють не тільки в нашій країні, а й по всьому білому світу (у країнах Західної Європи, Америки, Австралії та Росії). Сама ж історія СУМ та ім’я Спілки окроплені кров’ю сотень молодих українських патріотів, що поклали своє життя за Україну. http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=95322149 Вже навіть з огляду на це, ніхто не вправі кидати тінь на СУМ!

Спілка Української Молоді виступає проти штучних провокацій, створених із метою дискредитації самої мети цього нашого протесту. Крім того, ми, пропонуємо керівництву каналу НТН: негайно публічно вибачитись та спростувати змонтовану й подану власну інформацію каналу (утой же час та з такою ж тривалістю, що й сюжет), а також притягти до самої суворої дисциплінарної відповідальності безпосередньо винних у цій ситуації. Висловлюємо своє обурення та протест проти такої ситуації.

Спілка Української Молоді звертається до фактичного власника телевізійного каналу НТН – Валерія Хорошковського: будьте ласкаві, з метою не допущення подібних ситуацій (котрі можуть привести до підриву ділової репутації) у майбутньому – розглянути можливість прийняття відповідних кадрових рішень відносно штату каналу НТН, котрий дістався Вам “у спадок” від минулих господарів.

Для об’єктивності розуміння, із дозволу Голови Київської міської організації Спілки Української Молоді Володимира Мозгового, ми, подаємо аудіо запис його розмови з Керівником Секретаріату каналу (Аліною Савченко), Шеф-редактором каналу НТН (Іриною Милиневською) та іншими представниками каналу, що відбулась 20 лютого 2008 р.: http://www.sum.org.ua/sum_ntn.wma

Честь України! Готов боронити!

З повагою, від імені Спілки Української Молоді,
Заступник Голови Київської міської організації
Спілки Української Молоді, відповідальний за
протест Едуард Юрченко

http://www.sum.org.ua Моб. тел. +380973995044


Bookmark and Share