ВЕСНЯНИЙ НАБІР ДО МОЛОДІЖНОЇ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ AIESEC


В рамках набору з 19 по 21 лютого відбудуться 3 презентації, а саме
- 19 лютого пройде презентація в 4 корпусі НУ «Львівська політехніка» в 214 аудиторії о 16.00;
- 20 лютого студенти запрошуються також до 4 корпусу НУ «Львівська політехніка» в 214 ауд на 16.00;
- 21 лютого презентація організовується в економічному корпусі ЛНУ ім. Франка (пр. Свободи,18) о 17.00 в приміщенні актового залу.

Метою проведення подій є залучення молодих енергійних людей, що прагнуть розвиватися та робити зміни в цьому суспільстві на краще до глобальної мережі прогресивної молоді.
На презентації учасники детальніше дізнаються про AIESEC та власні можливості розвитку в Організації.

Адже AIESEC - це найбільша та найпотужніша міжнародна неполітична некомерційна організація що розвиває молодь та сприяє вирішенню суспільних проблем. Представлена в 103 країнах світу та об’єднує 23 тисячі студентів в більш ніж 110 унівеситетах. Керована виключно студентами та молодими спеціалістами, що цікавляться лідерством, менеджментом та питаннями світового розвитку.
За допомогою численних міжнародних можливостей ми надаємо нашим учасникам професійний та персональний досвід для того, щоб вони могли робити позитивні зміни у тій сфері, в якій хочуть розвиватися.
Детальнішу інформацію шукайте на сайті www.aiesec.lviv.ua

18 лютого 2008 р. З повагою,
Віце-президент з маркетингових комунікацій AIESEC У Львові
Аляб'єва Наталія
mob.+380 68 508 06 03
mail to: nata.alabyeva@aiesec.net
nata.alabyeva@gmail.com

Весняний набір до міжнародної молодіжної організації AIESEC

AIESEC – міжнародна організація, яка надає можливість молодим людям віднайти і розвинути свій потенціал, щоб позитивно впливати на розвиток суспільства.

Ми є найбільшою у світі незалежною, неполітичною, некомерційною громадською організацією, керованою студентами та молодими спеціалістами, які цікавляться лідерством, менеджментом та питаннями світового розвитку.
За допомогою численних міжнародних можливостей ми надаємо нашим учасникам професійний та персональний досвід для того, щоб вони потім могли робити позитивні зміни в тій сфері, яку самі собі обрали.


Досвід, отриманий в AIESEC, робить унікальним комбінація трьох інструментів – досвід лідерства, міжнародні стажування та освітнє середовище. Ці можливості ти використовуєш як базу розвитку в сфері твого особистого зацікавлення ( наприклад, підприємництво, освіта, соціальна сфера, енергія, ВІЛ/СНІД та інші). Лише ти плануєш та керуєш своїм досвідом.

Досвід лідерства
Учасники AIESEC щороку мають понад 5000 можливостей спробувати себе в ролі керівника проекту або керівника різних напрямків роботи Організації( напр., управління людським ресурсами, піар, продаж, маркетинг та інше) на будь-якому якому з її рівнів, отримати практичний досвід у проектному менеджменті, плануванні, роботі в інтернаціональних командах, проведенні тренінгів та… просто втіленні своїх мрій та ідей в реальність 

Міжнародні стажування
Оскільки ми найбільша у світі молодіжна організація, то в нас ти можеш поїхати на стажування в любу зі 100 країн в яких працює AIESEC.
Стажування здійснюються в 4 основних сферах : економіка, освіта, комп’ютерні техногії, соціальна сфера.

Освітнє середовище
AIESEC надає тобі можливості для особистого розвитку та самопізнання через тематичні освітні дискусії, наставництво, унікальні віртуальні мережі, навчання, спілкування, досвід роботи в команді. Ключовим елементом створення міжнародного освітнього середовища є AIESEC-конференції.

І довго не роздумуй, адже саме зараз ти маєш можливість приэднатись до AIESEC!


Bookmark and Share