Схід і Захід - разом!


Ось і закінчилось, мабуть найбільш романтичне свято, День Святого Валентина. Вже "...надцять" років по всій Україні в цей день спалахують острівки кохання, які запалює Народно-демократична ліга молоді (НДЛМ), але цього року за сприяння ВМГО "Студентська республіка". Не винятком став і цей рік. Майже в усіх областях розвернулися своєрідні "Стіни кохання".

Така стіна «виросла» і у місті Львові.

На жаль, студенти не всіх вузів мали можливість скористатись імпровізованою поштою. Цього року таку можливість отримали студенти Лісотехнічного університету. Море яскравих валентинок дарувало гарний настрій всім оточуючим в цей холодний зимовий день. Навколо звучали щирі слова кохання, запалювалися посмішки. До «Стіни» сходились закохані, які бажали залишити своє зізнання своїй другій половинці, пари, які тільки починають будувати свої відносини і всі, хто в цей день бажали привітати близьких їм людей. А по закінченню свята «Стіна» і всі надписи на ній ще довго будуть милувати гостей та мешканців гуртожитку. І пам’ятайте - це свято об’єднує всіх, хто ще вірить в любов. А зустріти своє кохання можна будь-коли і будь-де, - наприклад наступного року біля «Стіни кохання» у вашому місті.

А як же «Стіна кохання» у Луганську?
[Галерея фото]

Захід проходив біля Луганського національного педагогічного університету ім.Т.Шевченка. На огорожі університету активісти НДЛМ розмістили 22 аркуша ватману (тому що їхні стенди спеціально для цього призначені — вкрали...).

Захід пройшов блискуче! Організатори не встигали вивішувати й перевертати ватман, тому що народ налітав і відразу все заповнював своїми любовними посланнями. Після того як чоловічок залишив свій слід на полотні любові, йому видавалася ексклюзивна „валентинка” в супроводі з теплими словами й побажаннями.

Приїхало Луганське обласне телебачення (ЛОТ) і зняло репортаж про „Стіну кохання”. Взагалі, усе було весело й прикольно. Залишилася купа приємних спогадів.

Олена Огородник, Юлія Щербакова


Фотогалерея - http://www2.ndlm.org.ua/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=67&func=...

Bookmark and Share