Всеукраїнська громадська організація “ Молодий Народний Рух” відкрила у місті Києві “Територію без іноземної мови”


В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема української мови на українських землях нараховує кілька століть.
До дня рідної мови Всеукраїнська громадська організація “ Молодий Народний Рух” провела низку культурних заходів.

Вже зранку активісти організації із плакатами “ Територія без іноземної мови” роздавали перехожим святкові листівки “ Вона унікальна твоя мова”, “Вона модна твоя мова”, “ Вона м’яка твоя мова».

У 10-ій годині ранку члени організації поклали квіти до пам’ятника Шевченка. До активістів звернувся голова ВГО “Молодий Народний Рух” Іван Крулько. Він зауважив, що саме рідна мова сьогодні має стати стабілізуючим фактором для українського суспільства:

« Свято мови є актуальним для України, тому що сьогодні, на жаль, навіть не усі державні службовці розмовляють українською мовою. Україна має забезпечувати її всебічний розвиток. Ми здобули свою незалежність у 1991 році, але не можемо остаточно казати про українську державність, допоки кожний громадянин не буде поважати і знати державну мову”.

Також члени організації підготували спільне звернення до Міністра освіти і науки України, в якому вимагають видання трилогії видатного українського письменника Уласа Самчука “Волинь”:
“ Знайти усі частини трилогії сьогодні практично неможливо, але книга є унікальною, оскільки розповідає правдиву історію України 20-30 –х років XX століття”, - йдеться у заяві.Справка:

Міжнародний день рідної мови був встановлений з метою вшанування пам'яті загиблих захисників бенгальської мови в Республіці Бангладеш, де 21 лютого 1952 року з нечуваною жорстокістю розстріляли студентів-демонстрантів.

Молодий Народний Рух – молодіжна громадська організація патріотичного спрямування, створена на базі Народного Руху України. Але це – не просто структурний елемент партії, це – місце, де поєднують свої зусилля молоді люди, готові віддавати свій час і свої зусилля заради того, аби український світ з кожним днем ставав більш цивілізованим і більш культурним, а люди в нашій країні відчували насолоду від того як і де вони живуть.


За додатковими питаннями звертатися до прес-служби ВГО “Молодий Народний Рух”
Контактна особа:
Севгіль Мусаєва
80502171817
sevgil_m@ukr.net
Bookmark and Share