Святий Валентин знову об’єднав молоді серця..


Отже, день Святого Валентина – день закоханих. Його відзначають саме 14 лютого. І цього разу закохані пари мали змогу об’єднати свої серця на центральній площі міста біля обласного центра естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ). Незважаючи на сюрпризи природи, яка неначе навмисно вирішила випробувати силу кохання сніговою заметіллю, свято відбулося! Дякуючи зусиллям активістів Полтавської організації Народно-демократичної ліги молоді, дружній підтримці Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації, маркетингово-креативній групі «Best-PR» та інформаційній підтримці радіо “Хіт-FM”, молодь міста змогла відпочити на святковій дискотеці, а закохані пари мали нагоду отримати свідоцтва закоханих від самого Святого Валентина, що вінчав щасливчиків у святковому ЗАГСі. Чарівні ведучі свята Даша та Олена і запальний та енергійний MC Зєля протягом п’яти годин дарували молоді гарний настрій та подарунки, люб’язно надані спонсорами свята: пивом «Чернігівське».

Так, всі учасники мали змогу не лише досхочу потанцювати, а й довести своїм половинкам справжність почуттів беручи участь у ретельно підготовлених заздалегідь конкурсах. Цього морозного вечора молодь, що відвідала наше свято, здавалось, що забула звичні, буденні проблеми і сталося незвичайне: чарівні дівчата перетворилися на прекрасних зачарованих янголят, а юнаки на їх заступників, які не соромились своїх почуттів та мали сміливість зі сцени освідчуватись своїм коханим. Свято від НДЛМ відбулося, залишивши в серцях молоді вогник теплоти та добра, частинку щастя та доброго настрою. Адже кожен хто в цей день сказав – «кохаю», отримав валентинку та подарунок від організаторів та спонсорів на згадку.

Але у кожного свята є своє закулисся, куди інколи не зовсім хочеться прийти в гості. Займаючись підготовкою до цьогорічної дискотеки біля ОЦЕВУМу, організатори зіткнулися з багатьма перешкодами. І якщо проблеми художнього насичення програми вирішилися досить швидко, то з витівками матінки-природи організаторам розібратися було досить складно. Довелося просити допомоги в прибиранні площі від льоду та снігу з боку відповідних структур районної влади, але після чемної відмови Черкас Оксани Григорівни і короткого пояснення: “Ви ж для молоді проводите захід? Хай молодь вам і допомагає! Можемо дати лопати і вперед!”, стало зрозуміло, що крім активістів Полтавської організації Народно-демократичної ліги молоді, це свято зовсім нікому не потрібне. Отже, низький уклін всім активістам і просто добросердечним людям, що допомагали чистити сніг та посипати площу сіллю, для проведення заходу. На жаль ми не всі можемо сказати ці теплі слова. Але будемо мати надію, що районні керівники не лише здаватимуть звіти про велику роботу по вихованню молоді та організацію їхнього дозвілля, а й будуть нам конкретно допомагати.

Полтавська ТО НДЛМ

Bookmark and Share