Молоді «нашоукраїнці» відвідали Фестини Олега Скрипки


«Молода Гвардія», так само як і інші фестивальні ініціативи Олега Скрипки, подарувала відвідувачам заряд української енергії, безліч вражень та змогу отримати насолоду від якісної україномовної пісні.

Серед гостей фестивалю були відомі політики та громадські діячі. Багато хто з присутніх у залі був зігрітий теплом спогадів про «Країну Мрій», а тому очікував від нової ініціативи не менше запалу та натхненності.

Свої пісні на фестивалі презентували Волі Відоплясова, Едуард Драч, Мандри, Марія Бурмака, Танок На Майдані Конґо, Тарас Чубай, Тартак та багато інших виконавців, чия творчість надихає тисячі патріотів.

««Молода Гвардія», як інші ініціативи Олега Скрипки, виразно продемонструвала новий формат відпочинку та подарувала море емоцій. Пісні що виконувались закарбувались в пам’ять українців, пори на заборону щодо їх виконання протягом багатьох років. Ці пісні зміцнюють наш дух та віру у свою Державу. Побільше б таки ініціатив нашій країні та успіху Олегу Скрипці!», - зазначила дна з відвідувачок Фестивалю.

Тож ще раз дякуємо Олегу Скрипку за новий Фестиваль та «Нашій Україні» за можливість відвідати захід.Bookmark and Share