ФРІ готує активну молодь


Саме із цією метою 16 лютого 2008 року Фундацією регіональних ініціатив (ФРІ) було організовано семінар - тренінг для молодих лідерів Львова, де висвітлювалися найпоширеніші підводні течії з якими може зустрітися молодий активіст у своїй діяльності. Розглянуто основну структуру громадського життя, мотиви, позитивні та негативні тенденції такого життя, проблеми фінансування, робота із медіа та ефективність тих чи інших ідей.

Тренером на семінар було запрошено депутата рівненської міської ради, активного члена ФРІ Віталія Шабуніна, який вдало показав загальні аспекти третього сектора.
Щодо слухачів семінару, то на ньому було представлено три активних громадських позиції – Фундація регіональних ініціатив з філіями з Жовкви, Нового Роздолу та Львова, Студентський актив економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка та громадянська організація «ПОРА Молоді», які вже мають певне підгрунття у роботі із громадськістю, а набутий досвід вони швидко втілять у практику. До речі саме «ПОРА» люб’язно надала своє приміщення конференц – залу для проведення даного семінару.

Великим плюсом було те, що семінар проведено у формі дискусії і кожен з учасників міг поділитися власними думками і уже набутим досвідом. А ще це була чудова можливість інтеграції та взаємо обміну, і ще одна нагода поспілкуватися молодим людям із спільними інтересами.

І от уже все позаду. Після трьох годин навчання та смачного кофі – брейку можна було побачити ідейний вогник в очах учасників, адже недаремно кажуть – «ідея породжує ідею» і з новою хвилею ентузіазму усі пішли робити нові кроки у розвитку третього сектору.

Ірина Білик
Голова Львівської міської організації Фундація регіональних ініціатив.

Bookmark and Share