Молодіжні громадські слухання в Ніжині


Приємно відзначати, що в напрямку вирішення питання організації молодіжного дозвілля в місті інтереси молоді та міської влади співпадають. Свідченням цього була присутність та активна участь у заході секретаря міської ради Баранкова О. Г., в.о. керуючого справами виконкому Ніжинської міської ради Крутька А.М., заступника міського голови Мисник О.М., начальника служби у справах сім’ї та молоді міськвиконкому Ніжинської міської ради Долі О.В., начальника служби у справах фізичної культури та спорту Білодіда С.М., а також представників Молодіжного парламенту міста Ніжина, студентського самоврядування вищих навчальних закладів міста та молодіжних громадських організацій.

Безумовно, реалізація молодіжних ідей можлива лише в процесі активного діалогу місцевої влади та громадськості.

Зустріч пройшла в атмосфері жвавого обговорення стану організації дозвілля молоді в місті, усі бажаючи мали нагоду висловити свою точку зору. Представники Молодіжного парламенту, зокрема, Роляк Ольга, Пальоха Віталіна, Білоусенко Максим виступили з цікавими пропозиціями, які узагальнені в Резолюцію і будуть подані на розгляд сесії Ніжинської міської ради.

Зусилля ініціативної молоді міста не марні, оскільки завжди знаходять підтримку з боку міського голови Приходька М.В. Проведення відкритих громадських слухань на молодіжну проблематику ще раз підтвердило серйозне відношення міської влади до молоді як активного учасника громадського життя.
Залучення молоді до вирішення актуальних питань життя міської громади неодмінно зробить свій внесок у розбудову Ніжина як сучасного демократичного європейського міста.

Прес-служба ВГО «Фонд розвитку демократії» media_ddf@yahoo.com
Джерело : ВГО «Фонд розвитку демократії»

Bookmark and Share