Волонтери з Франції, Бельгії, Нідерландів, Чехії, Швейцарії та Данії були на молодіжному таборі в Україні


Міжнародний волонтерський табір у Дніпропетровську
25 липня – 7 серпня 2005р. „Дніпровська Асоціація розвитку регіонів” та „Дніпропетровський центр молодіжного співробітництва” проводили міжнародний волонтерський табір праці екологічного характеру на базі Софіївського лісництва Криворізького держлісгоспу, метою якого було розширення і розвиток молодіжної суспільної ініціативи та подальший розвиток волонтерського руху, активізація молоді, залучення її до участі в суспільному житті, а також поліпшення екологічного стану області.

Міжнародний волонтерський табір у Дніпропетровську

Волонтерські табори праці в Дніпропетровській області проводяться вже з 1993 року. Цього року з 25 липня по 7 серпня організації „Дніпровська Асоціація розвитку регіонів” та „Дніпропетровський центр молодіжного співробітництва” проводили міжнародний волонтерський табір праці екологічного характеру на базі Софіївського лісництва Криворізького держлісгоспу. Метою табору було розширення і розвиток молодіжної суспільної ініціативи в Дніпропетровськом регіоні, та подальший розвиток волонтерського руху, активізація молоді, залучення її до участі в суспільному житті, а також поліпшення екологічного стану області.
Волонтери з Франції, Бельгії, Нідерландів, Чехії, Швейцарії та Данії разом з нашою молоддю і лісничими проводили аналіз екологічного стану району, розчищали насадження соснику від заростей акації, очищали від сміття територію лісництва, займалися заготівлею сіна.
Згідно з виконаною роботою можливо зазначити, що волонтери зробили великий внесок у реалізацію соціально-значимого проекту, а саме проведення силами молодих людей (волонтерів) очісних робіт двох ділянок осонового лісу у Софіївському лісництві Криворізького держлісгоспу.
В рамках проведення табору волонтери також знайомилися з культурно – історичними пам`ятниками Дніпропетровського регіону, культурою України, відвідали історичний музей у смт. Софіївка де місцеві мешканці тепло зустріли учасників табору і підготували вечерю з національними стравами: борщем, варениками та караваєм. А місцевий фольклорний ансамбль виконав народні пісні. Вечорами проводилися свята національної культури учасниками кожної країни. В процесі спілкування учасники розповідали про культуру своїх країн, знайомили з національними іграми. А також готували різні страви з кожної культури усі разом та співали пісні, танцювали під національну музику.

КОНТАКТИ:
Страшкін Михайло Павлович, голова правління „Дніпропетровський центр молодіжного співробітництва”
Тел.: (056) 740 3186
Ел. пошта: strashkin@adm.dp.ua

Добровольської Анастасії Анатоліївни, президент Благодійної організації „Дніпровська Асоціація розвитку регіонів”
Дніпропетровськ, пр. Кірова 2, кім. 120
Тел/факс.: (056) 742 8620
Ел. пошта: dcyc2000@gmail.com

Bookmark and Share