«Що таке Федізм?»


Cаме під такою назвою відбулася акція біля лабораторного корпусу Волинського державного університету ім. Лесі Українки, яку організували Волинська обласна молодіжна організація «Національний Альянс» та громадська кампанія «ПОРА!». Представники вищезгаданих організацій мали на меті привернути увагу студентства до незадовільної роботи Федя О.А. на посаді голови профкому, яку він обіймає з 1988 року.
Студенти, які прийшли на захід, стали свідками театралізованого дійства. Суть його полягала в тому, що члени ГК «ПОРА!» і ВОМО «Національний Альянс» показали, що профком не зважає на проблеми пересічного студента, необізнаного зі своїми правами, і працює виключно для «обраних» - тих студентів, котрим постійно надаються пільги (путівки, матеріальні допомоги тощо). Під час акції паралельно проводився збір підписів щодо висловлення недовіри Федю О.А. та розповсюдження листівок, що інформували про дійсну картину роботи профкому.
Голова ВОМО «Національний Альянс» Ігор Кулик повідомив, що вибори нового голови профкому – це реальний шанс змінити ситуацію на краще в студентському житті. Він закликав не допустити Федя О.А. на черговий термін, а обрати молоду, ініціативну людину, котра розуміє проблеми та інтереси студентства і буде активно сприяти їх вирішенню в подальшому.
Владу в країні вже змінено – змін чекає університет!

Лишневець Тетяна
тел. +38-097-963-58-01
вул. Ярощука, 10 м.Луцьк Україна 43 000
тел/ +38(03322) 2-70-95
www.National.org.ua
e-mail: volyn@national.org.ua

Bookmark and Share