Круглий стіл з гострими кутами. Громадська позиція молоді Рівного


На це та багато інших запитань давали відповідь учасники круглого столу на тему «Громадянська позиція молоді». 21 лютого у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті ім.акад.С.Дем’янчука студенти, лідери громадських організацій, голови профкомів та студрад одноголосно визнали зниження молодіжної активності . Нині вона складає 1% молодих людей. Проте, за словами директора Молодіжного центру Зураба Кантарія, ці цифри можна і треба підвищувати.
Голова РОМГО «Батьківщина молода» Марина Хромих наголосила, що громадянська активність має бути не роботою зацікавлених в тому осіб, а обов’язком кожного громадянина. Це є правило розвинутої країни, де ініціатива є проявом самосвідомості. Однак, на сьогоднішній день, на пропозицію зайняти активну позицію у відповідь чується питання: «А що мені за це буде?». Таке враження, що відчувши на собі несправедливість політики це враження розповсюдилось на всі сфери життя і тепер поняття обов’язку просто не сприймаються серйозно. Можливою причиною цій апатії є ті складнощі, які виникають при намаганні достукатися до владних структур з потрібною пропозицією. Це власне і стало наступним питанням круглого столу.
Результатом круглого столу стало рішення учасників зосередитись на проекті «Формування мережі студентської активності», метою якого є об’єднати студентські громади в потужну організацію державного рівня, яка, відповідно, матиме незрівнянно більше можливостей у досягненні своїх цілей, що в свою чергу і збільшить її підтримку серед молоді та заохочуватиме вливатись у студентський рух.Bookmark and Share