Ти народжений особливим, не помри копією


20 лютого Молодіжна організація «НОВИЙ РІВЕНЬ» за підтримки євангелічної церкви Голгофа, організували вже другу по рахунку акцію, в санаторно-оздоровчому комплексі «Електронік», що проходила в рамках проекту «Розбудова громадського суспільства через духовне відродження молоді». Цього разу акція проходила під гаслом «Ти народжений особливим, не помри копією». Участь у акції взяло 150 дітей з різних куточків України, від 7 до 18 років.
Цього разу дітям знову був представлений фільм «Боголюдина», в якому розказувалось про життя та смерть Ісуса Христа. Метою акції було донести до дітей, що кожен народжений – особливим і в світі немає такого як він, тому треба і прожити життя по-особливому. Після чого діти могли пограти в різноманітні ігри та мали можливість послухати гурти: «Крик душі» та «Проект А3». По-закінченню програми дітям роздавалося безліч журналів та перший номер газети «DZЕРКАЛО» що покликані сприяти духовному та моральному вихованню.
Дякуємо працівникам «Електроніка» за теплий та гостинний прийом.
Хочемо нагадати, що проект «Розбудова громадського суспільства через духовне відродження молоді» розпочатий РММГО «НОВИЙ РІВЕНЬ» спільно з церквою «ГОЛГОФА» весною 2007 року. В рамках проекту проведено серію акцій у школах та налагоджена співпраця з санаторно-оздоровчим комплексом «Електронік», а також розпочато випуск газети «DZЕРКАЛО». Метою проекту є духовне та моральне виховання молоді.
Bookmark and Share