«Краса, яка панує в серцях всіх»


Не менш «зіркове» було і журі в складі: Міс школи 2007 – Катаржина Бода, власниця магазину одягу «Парк Авеню» - Радослава Федоричко, директор бар-ресторану «Кактус» - Єлізавета Шафар, депутат міськради – Василь Равлик, Міс Закарпаття 2004 – Надія Омельченко, Голова УМО «МСНУ» - Іван Яцук, шоумен Тудор Кілару, тележурналіст року 2007 – Ростислав Бегеш та голова оргкомітету «Міс Студентство Закарпаття» - Владислав Лакатош. Рішення журі було одностайним: ІІ-віце міс – Аліса Балко, І-віце міс – Аля Михайлова, Міс школи № 3 - Марія Романенко. Дічата в той вечір були дуже задоволені і не могли стримувати своїх почуттів.
Організаторами заходу виступили Ужгородська міська організація ВМГО “Молодіжний союз “Наша Україна”, Президент Асоціації молодих медиків м.Ужгород Владислав Лакатош та учениці школи Рената Кучма та Олександра Зінич. «Краса панує в усіх наших серцях. Головне – це правильно її висловити та спрямувати в потрібне русло. Ми рахуємо, що головне в нашому житті – кохання. Кохання до нашого життя, яке є таким прекрасним і головне – чарівним та дорогоцінним».

Організатори заходу висловлюють велику вдячність спонсорам: Бар-ресторан «Кактус», стоматологічний центр «Денс», магазин одягу «Парк Авеню» та підтримку депутата міськради Василя Равлика.

З повагою,
Голова УМО ВМГО МСНУ
Яцук Іван


Bookmark and Share