Шалений розпродаж сміху! =)


Усі команди змогли показати свою оригінальність та подарувати глядачам щирі посмішки…

Ведучим цього бурхливого заходу був всім нам добре знайомий Артем Шовковий, який став «відкриттям» вечору. Талановитий ведучий зміг здивувати людей не тільки своїми ораторськими здібностями, але й тим, що виступив у складі КВН-команди «IN 3ГА».

Смішили нас такі команди м. Чернігова, як «С потолка», «Валенки», «Малороси», «Все включено», «SVO», «Fm-діапазон» та «IN 3ГА».

Дійсно, була запекла боротьба, адже всі намагалися вибороти перемогу…

Але наше вельмишановне журі змогли реально оцінити сили цих команд, хоча і це було все-таки нелегкою справою. До речі, до складу журі увійшли досить талановиті люди стосовно своєї справи, а саме: Іра Усенко – студентський мер м. Чернігова; Юрій Заєць – головний редактор газети «Реклама і ТВ»; Щерба Олександр – голова Чернігівської обласної організації НДЛМ і Артем Широкий – команда КВН «Сім’я».

Команди нагородили присутніх сміхом та зарядом гумору ще на довгий час, і для багатьох глядачів це свято стало темою дня.

Та хоча всі учасники були гарно підготовлені, призи все одно знайшли своїх володарів. Почесне 3-є місце здобула команда «Валянки». Вони додали «родзинку» своїй команді, найцікавішим персонажем якої був 7-річний хлопчик – просто улюбленець дівчат, котрий змусив зал бурхливо сміятися та шанувати учасників оплесками.

Достойно виступили «Все включено», які стверджували, що «Монарх» більш популярний ніж «Лимонад», бо останній все одно поки що не працює .

Але найкращими з усіх виявилася команда «IN 3ГА», яку очолив Артем Шовковий. Вони дійсно показали «клас» та зірвали джек-пот оплесків своєрідною «фішкою» був бразильський серіал, який об’єднав декілька неіснуючих мов, але таких зрозумілих широкому загалу.

Ті, хто прийшов на цей КВН - щасливі люди, адже вони бачили все власними очима та все ж таки скоштували цей дивовижний смак сміху, який просто таки літав у повітрі! А ті, хто пропустив – не жалкуйте! Просто підтримайте наші команди, що увійшли до фіналу – це «IN 3ГА» та «Все включено».

Щерба ОлександрBookmark and Share