Кременчуцька молодь по-новому подивилась на НАТО


У заході взяли участь представники шкільних Євроклубів міста Кременчука, молодіжних громадських організацій, активісти учнівського та студентського самоврядування.

З інформацією про створення НАТО виступила Усанова Ольга Петрівна, яка зазначила, що проблема в необізнаності населення про НАТО заключається в стереотипах ще радянських часів, що НАТО – це зло. На думку головного спеціаліста міського управління освіти Калітіної Ірини Олександрівни, молодь потрібно постійно інформувати, через проведення лекцій в навчальних закладах шкільними Євроклубами. Про переваги та негативні наслідки, що чекають на Україну в разі вступу до НАТО розповів Віталій Малецький, директор Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Як зазначив координатор програми Шевченко Микола, відносини України з НАТО є предметом гучних дискусій, що загострюються перед черговими виборами, як серед політиків, так і в суспільстві. Усі дискусії, як правило, поширюють упереджену інформацію про Північноатлантичний Альянс. На цьому круглому столі ми намагалися дізнатися особисту думку молоді. Мені здається – це вдалося. Учасники висловлювали різні думки стосовно НАТО, не було домінування однієї.

Це був перший захід у рамках програми „Євроатлантична інтеграція - очима молоді”, надалі планується проведення ряду круглих столів, тренінгів та лекцій спрямованих на поінформування молоді про НАТО та ЄС.

Світлана Пищита,
голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій
Bookmark and Share