Соціальне житло в Ужгороді – далека перспектива чи найближча реальність?


Окрім цього не залишились поза увагою й інші проблемні питання. Зокрема, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Закарпатської ОДА Світлана Яцко зазначила, що на сьогодні держава виділяє великі кошти для потреб людей з обмеженими фізичними можливостями, проте і цього виявляється недостатньо. Представники дитбудинків також нарікають на фінансові проблеми. Відтак, за минулий рік дитячий будинок, що на вулиці Тихого, отримав від держави аж 4 тисячі гривень. Чи достатньо цього для 180 дітей?...
Усі пропозиції та зауваження, висловлені на засіданні робочої групи, будуть враховані при розробці операційних програм та Плану дій Регіональної стратегії розвитку Закарпаття до 2015 року, підкреслив модератор групи, регіональний експерт Проекту «РВР» Олег Лукша.

Проект „Регіональне врядування та розвиток” розрахований на 5 років (2005-2010 рр.) Впроваджується в Україні спільно з Асоціацією агенцій регіонального розвитку України та Фундацією міжнародної освіти у Канаді. Проект надає підтримку двом пілотним областям – Запорізькій та Закарпатській – з метою ініціювання в них процесів, що мають забезпечити реальну участь громади у процесах планування та ухвалення рішень на регіональному рівні.


Bookmark and Share