Патріотизм 21 сторіччя


Це і є патріотизм – створити країну, гідну себе і своїх, не менш достойних співвітчизників. Так, ми зробили багато, але погляньте – хіба це все на що ми заслуговуємо? Хіба ми не вважаємо, що маємо і можемо жити краще? Наша історія, як і життя людини, розвивається по гармонійному закону – є екстремуми злету і є падіння, є дії, які ми згадуємо купаючись у гордості і є речі, про які краще не думати, бо самооцінка почне стрімко прямувати до нуля… Давайте адекватно приймемо нашу країну такою, якою вона є, якою ми її збудували – так, саме ми, а не варяги, росіяни, олігархи, євреї, комуністи. американці, марсіани, інопланетяни і тому подібні незалежні від нас фактори.
Поглянемо на нашу Україну: відмітимо позитивні зрушення ( відчуємо задоволення від зробленої роботи ), побачимо купу недоліків ( є що виправляти ), помітимо невикористаний потенціал – є з чим працювати. Як красуня перед дзеркалом розглядає себе – чудове тіло, розкішне волосся, спокусливі очі, але якщо тут зробити тонше, тут повніше, а тут яскравіше… Як господиня оглядає житло – стильні шпалери, вікна обвиті плющем, затишні штори, але якщо переставити перевісити та переклеїти… Як керівник бачить свою організацію – є робота на наступний період, потужний людський ресурс, під контролем фінансові потоки, але слід вдосконалити парк механізмів, кваліфікацію працівників варто підвищити, є можливість збільшити кількість об’єктів... Держава потребує такого ж критичного адекватного сприйняття, такої ж любові, такого ж бажання досконалості. В людини в серці прагнення зробити своє кращим, а Україна – це і є наше, те чим ми пишаємося, чим користуємося і за що відповідаємо.

До держави треба підходити, як до себе – з повагою, любов’ю, бажанням досконалості. Ми живемо тут. Це наш дім, і він гідний нас. Бо наша держава, наша Україна – це ми з вами. Дбаймо про себе. Дбаймо про те, що нас оточує.

Ольга Жуковська
8-050-4046367Bookmark and Share