Зустріч з депутатами Верховної Ради України


У другій половині дня Віктор Корж (Міністр у справах сім, молоді та спорту -2007 рік), зустрівся із спортивною та молодіжною громадою м. Комсомольська. Були обговорені болючі питання недосконалого законодавства в спортивному житті країни, відсутність системи наукових досліджень та методичних розробок для роботи тренерів, пропонувалися шляхи реалізації Національної програми «Здоров’я нації», яка є базовою у стратегічному розвитку України.

Молодь Комсомольська подякувала Віктору Петровичу за сприяння у проведенні «Міжнародних молодіжних муніципальних слуханнях-2007» та інформувала гостя про вже сформовану європейську модель участі молоді у житті громади. Тимчук Вероніка, член Парламенту дітей та Президентського клубу м. Комсомольська подарувала депутату Верховної Ради книгу «Молодіжна політика в м. Комсомольська: досвід, стратегія, перспективи» та показали відеофільм «Молодіжна політика-2007».

Віктор Петрович Корж підкреслив, що в Комсомольську є особливий підхід до вирішення проблем громади, що позитивно впливає на життя в м. Комсомольську.Bookmark and Share