Наші антифашисти


Хто найголосніше кричить “Тримай злодія!” знає навіть дитина. Звичайно це робить сам злодій, намагаючись відволікти від себе увагу. В достовірності і актуальності цієї прикмети вкотре переконалися після скандальної прес-конференції “антифашистів” Дугіна, Заріфулліна і Вітренко, які задекларували “створення євразійського антифашистського фронту”, покликаного “протистояти загрозі фашизації України”.

Поексплуатувавши “бренди” соціалізму, православного фундаменталізму, панслов`янізму, та інших “ізмів”, лідери ПСПУ жваво осідлали “антифашистського” коника, спорядженого в Москві, і спрямували свій “праведний гнів” на Президента України та керівника СБУ Валентина Наливайченка.

“СБУ поширює завідомо брехливу і наклепницьку інформацію про антифашистські політичні партії та організації”, - стверджують очільники ПСПУ, у своєму цинічному зверненні до Президента вимагаючи серед іншого “відмінити незаконну заборону діяльності на території України антифашистських організацій, в тому числі ЄСМ, “Прорив”, “Донецька республіка”, “припинити переслідування членів антифашистських організацій”, скасувати заборону на вїзд до України Дугіна і Заріфулліна, таких “білих і пухнастих”. Насправді ж з цього “білого пуху” вже давно пробиваються коричневі ріжки звичайного фашизму. Щоб не бути голослівним наведу кілька цитат з програмового твору “відомого політолога і філософа” (за словами його апологета і захисника Наталії Вітренко), лідера міжнародного євразійського руху (до керівництва якого входить і “наша Наташа”) Олександра Дугіна “Консервативна Революція”.

“Поразка країн Осі в Світовій війні була не стільки поразкою тих чи інших держав, тих чи інших народів. Удар був нанесений в першу чергу по ідеології, по певній системі цінностей і інтелектуальних принципів, котрі були осуджені переможцями як “злочинні”. …Все навіть віддалено нагадуюче Третій Шлях і Консервативну Революцію було випалене гартованим залізом під приводом тотальної і універсальної “денацифікації”, проведеної на планетарному рівні. Нюрнберзький процес - це перше і унікальне судилище в історії…” (Александр Дугин “Консервативная Революция” Москва, “Арктогея”, 1994, стор.25-26). Так і хочеться запитати в Наталії Михайлівни, все ж “трибунал”, чи таки “судилище”?

Ну а як “євразійські антифашисти” оцінюють такий пассаж свого лідера? “…В рамках націонал-соціалістичного режиму існував деякий інтелектуальний оазис, в якому концепції Консервативної Революції продовжували розвиватися і досліджуватися без ніяких змін і викривлень… Ми маємо на увазі організацію Ваффен - СС… СС відновлювало певні сторони середньовічного духовного лицарського Ордену, з типовими ідеалами переборення плоті, нестяжательства, дисципліни, медитативної практики” (там само, стор.25). Ось виявляється хто є ідеалом для наших “антифашистів”, останніх “тамплієрів пролетаріату”.

Ідеолог “континентальної Євразійської імперії від Владивостока до Дубліна” Олександр Дугін бачить “в європейському націонал-революційному русі три аспекти - італійський фашизм і його етатизм, державність, відповідає тілу, німецький націонал-соціалізм з його апелюванням до нації - душі, а румунський гвардизм з його містичним православ’ям - духу” (там само, стор. 18).

Якщо і це для когось є ще непереконливим, то наступні одкровення Дугіна ні в кого не можуть викликати анінайменших сумнівів: “…націонал-соціалістична і фашистська революції, котрі також являлись центральними феноменами революційної реальності ХХ століття, теж мали яскраво виражений “робочий”, “пролетарський” характер, що знайшло своє відображення навіть в назві NSDAP, Націонал-соціалістична Робітнича (курсив наш - О.Д) Партія Німеччини. Комунізм і фашизм були останнім історичним словом Революції, її синтетичним, найбільш глобальним втіленням, її апофеозом” (там само, стор.340).

Подібних цитат у новітніх “антифашистів” можна назбирати не на одну статтю, погортавши сторінки журналу Дугіна “Елементи”, його праці “Основи геополітики” та інших творінь, але чи потрібно це. І так все ясно.

Віктор РогBookmark and Share