“Сєвєродонецьк-2″ - чергова провокація проти України!!!


Про це повідомив Голова “Молодіжного Союзу “Наша Україна” Степан Барна.
Він наголосив, що “молодіжні організації Донеччини і Луганщини займають принципову позицію у своєму ставленні до організаторів “Сєвєродонецька-2”.

“Замість того, щоб вирішувати проблеми житлово-комунального господарства регіону, проводити ремонти доріг, підтримувати в належному стані об’єкти культурно-просвітницької мережі, представники Парті регіонів і маргінального лівацького середовища вирішили влаштувати чергову масштабну провокацію, - підкреслив молодий “нашоукраїнець”.
“Це є своєрідним способом відмовитися від відповідальності, яку представники Партії регіонів мають нести перед жителями Донеччини та Луганщини. Це є підтвердженням того факту, що з’їзди в Сєвєродонецьку проводяться тоді, коли “регіонали” перебувають не при владі, а в опозиції. Коли вони перебувають при владі, вони забувають про будь-які сепаратистські зібрання. Це свідчить про поглиблення кризи в рядах Партії регіонів, яка вже вичерпала усі аргументи для підняття свого рейтингу і намагається знову повернутися до політичних спекуляцій такими суспільнозначущими питаннями, як мова, НАТО, самоідентифікація українців”.
“На засіданні “круглого столу” в Луганську також проводилася паралель між з’їздом у Сєвєродонецьку, який має відбутися 1 березня, та президентськими виборами в Росії, які мають відбутися 2 березня , - зазначив Барна. – Більше того, серед ЗМІ поширюється інформація, що проведення Сєвєродонецького з’їзду повністю підтримується фінансовими ресурсами Російської федерації.
Нагадаємо, “круглий стіл” відбувся в рамках Всеукраїнської антисепаратистської акції “Україна в нас єдина! Не шматуйте Україну!”. Як повідомив лідер “Молодіжного Союзу”, за його результатами була прийнята Резолюція щодо протидії сепаратизму, ксенофобії та фальсифікації української історії на так званому «з‘їзді в Сєвєродонецьку».
РЕЗОЛЮЦІЯ
круглого столу молодіжних, громадських організацій Луганщини та Донеччини щодо протидії сепаратизму, ксенофобії та фальсифікації української історії на так званому «з‘їзді в Сєвєродонецьку»
28 лютого 2008 року м.Луганськ
Ми, представники молодіжних і громадських організацій Донбасу рішуче ЗАЯВЛЯЄМО про свою незгоду з намірами представників органів місцевого самоврядування низки східних і пвденних областей України заявити про „системні порушення прав російськомовних громадян”, „фальсифікацію і перегляд історичного минулого України” та про „позаблоковий статус”, нібито проголошений при оголошенні незалежності нашої держави, та негативне ставлення до НАТО.
Замість того, щоби вирішувати питання подолання бідності, безробіття, кризи в житлово-комунальному господарстві, ремонтувати дороги, підтримувати в належному стані об‘єкти культурно-просвітницької, фізкультурно-спортивної мережі, представники Партії Регіонів й маргінального лівацького середовища в місцевих радах вирішили влаштувати чергову масштабну провокацію проти української державності, мови та історії.
Актуальні проблеми життєзабезпечення українських громадян в містах і селах Сходу і Півдня України, де влада цілком монополізована Партією Регіонів, комуністами і соціалістами, повністю зневажаються представниками цих політичних сил. Місцеві проблеми ними ігноруються, в наслідок чого популярність комуно-регіоналів на Сході й Півдні України невпинно падає, а розчарування виборців, які підтримали їх на минулих місцевих виборах швидко зростає. Катастрофічні результати їхнього володарювання в цих регіонах загалом і в Донбасі зокрема змушують їх відволікати увагу народу на штучні й неактуальні для наших співгромадян питання: про НАТО, про „політичні репресії”, про нібито „утиски” російської мови тощо.
Наявність у Сєвєродонецьку єдиної в Луганської області зали, в якій вміщується п‘ять тисяч чоловік, зробили це місто трудівників та науковців заручником дурної слави дрібних політиканів.
Ми заявляємо про свою підтримку мешканцям Сєвєродонецька, які не винні, що саме їхнє місто обрали для чергової провокації проти України збанкрутілі представники комуно-олігархічних сил.
Ми заявляємо протест намаганням учасників цього зібрання в черговий раз вбити клина в єдність України, викривити нашу національну ідентичність, нав‘язати окупаційну історію, дестабілізувати міжнародне становище України!!!
ВМГО „Молодіжний Союз Наша Україна” С.Барна
Студентське братство Луганської області Ю.Стоянова
ДОО ВМГО „Молодіжний Союз Наша Україна” А.Фіщук
ЛОО ОСМ „Зарево” О.Грешишин
ЛОО „Український молодіжний Собор” С.Хижка
ЛООМО „Об‘єднання Українських Націоналістів
(державників)” Ю.Кисельов
ЛОО „Молодий Народний Рух” О.Лейбенко
ЛОО „Молодь за Литвина” В.Осовський
ЛОО ВО „Свобода” Д.Снєгирьов
ЛОО ВУТ „Просвіта” ім.Т.Шевченка В.Семеняга
ЛОО ВМГО „Молодіжний Союз Наша Україна” О.Клименчуков
ЛОО „Тризуб” І.Єфремов
ЛОО ВГО „Наша Україна” Г.Овчаренко
ЛОО УНСО А.Позняк
ЛОО „Фундація Регіональних Ініціатив” О.Нефедов
ДОМГО «Молодий Рух Донеччини» О.Підгорний
ДОМГО «Студентське Самоуправління» О.Батрак
ДОО «Фундація Регіональних Ініціатив» О.Косов

Bookmark and Share