Європейський Молодіжний Конгрес


Теми обговорення торкалися наступних галузей: Європейська молодіжна політика, зовнішні впливи на європейську політику, європейська візова політика, роль маленьких націй в європейській інтеграції, та європейське майбутнє України.

Представники Клубу молодих дипломатів України були запрошені на дану конференцію і активно приймали в ній участь. Бенефіс припав на 9 листопада коли з доповіддю про ситуацію в Україні виступав голова Клубу Молодих Дипломатів Заводовський Ілля, даний виступ характеризувався жорсткою та незаангажованою позицією, в якій був адекватний аналіз не тільки політичної, але й економічної та культурної інтеграції. Наслідком виступу стала низка запитань, як під час так і після сесійної панелі, в яких звучала як зацікавленість поточною українською ситуацією, так і поради на майбутнє від східноєвропейських країн, які вже пройшли довгий та тернистий шлях європейської інтеграції.

Варто було відзначити і співпрацю та узгодженість дій представників українських НГО, так як крім Клубу молодих дипломатів, Україну представляла ще одна громадська організація, але на відміну від внутрішньої діяльності, коли між даними організаціями виникали певні протиріччя на австрійській землі всі співпрацювали злагоджено, як одна команда, раз-пораз допомагаючи один-одному у важких ситуаціях. Приємно констатувати той факт, що українська приказка «там де два українця - три гетьмана» не відповідала дійсності.

Основною метою відвідування даного заходу був обмін досвідом та пропозиціями щодо відкриття представництва пан-європейського руху в Україні, про який неодноразово повідомляла наша організація. Перебування членів Клубу було корисне тим, що на ньому зібралися майже всі голови європейських осередків, й спілкування з ними давало неабиякий досвід, щодо її майбутнього функціонування. Більшість європейських голів схвально відгукувались на наші пропозиції, що дає зелене світло для нашої діяльності.

Джерело: Клуб Молодих Дипломатів України ( dip-club.pp.net.ua )
Автор: Темнюк Тетяна
Bookmark and Share