Всеукраїнська громадська організація “ Молодий Народний Рух” взяла участь у Всеукраїнському мітингу-протесті в Сєвєродонецьку


Іван Крулько, лідер Всеукраїнської громадської організації “Молодий Народний Рух”:

“ Ми глибоко занепокоєні тим, що деякі політичні сили заради досягнення своїх особистих цілей, спекулюють на темах сепаратизму та зрадництва.

Під час свого візиту у Сєверодонецьк молоді рухівці зустрілися із представниками “Народного Руху України” у регіоні.
Іван Шамрай, голова Сєвєродонецького осередку партії розповів активістам МНР про юридичну допомогу, яку надає громадська організація та акції протесту, організовані активістами “Народного Руху під час попереднього Сєвєродонецького з’їзду”.

Молодих рухівців не злякав і дощ, який пішов за півгодини до початку з’їзду. Іван Крутько, Сергій Митрофанський (голова Київської міської організації), Костянтин Климчик (голова Київської обласної організації МНР) разом із активістами співали українські народні пісні, чим знайшли підтримку серед інших мітингувальників. Жодних заворушень та конфліктів під час проведення акції протесту не було.


Справка:

Молодий Народний Рух – молодіжна громадська організація патріотичного спрямування, створена на базі Народного Руху України. Але це – не просто структурний елемент партії, це – місце, де поєднують свої зусилля молоді люди, готові віддавати свій час і свої зусилля заради того, аби український світ з кожним днем ставав більш цивілізованим і більш культурним, а люди в нашій країні відчували насолоду від того як і де вони живуть.


За додатковими питаннями
звертатися до прес-служби
ВГО “Молодий Народний Рух”
Контактна особа:
Севгіль Мусаєва
80502171817
sevgil_m@ukr.net
Bookmark and Share