Компанія «Київстар» допомагає вихованцям Чернігівської спецшколи-інтернату для дітей з вадами зору обрати майбутню професію


6 березня викладачі Чернігівського університету імені Тараса Шевченка та Чернігівського державного механіко-технічного технікуму Дмитро Заїка і Юлія Мороз розповіли майбутнім абітурієнтам про правила прийому до вищих навчальних закладів, факультети і спеціальності, які вони пропонують, та перспективи працевлаштування після закінчення навчання. Усі діти отримали спеціальну літературу, яка допоможе їм обрати навчальний заклад та підготуватись до вступу.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Чернігівської спецшколи-інтернату для дітей з вадами зору Любов РУДЕНКО:

«Протягом тривалого часу наш педагогічний колектив заміняв цим дітям батьків. Цього року вони стануть випускниками і залишать наш заклад. Це дуже складний період як для дітей, так і для нас, бо ми відчуваємо відповідальність за їхнє майбутнє, за те, ким вони стануть у дорослому житті. Ми вдячні компанії «Київстар» за підтримку наших вихованців у такий вирішальний момент, коли вони роблять перший самостійний вибір у своєму житті».
Менеджер зі зв’язків з громадськістю компанії «Київстар» Наталія ДАДІВЄРІНА:

«Компанія «Київстар» вже четвертий рік опікується дітьми-сиротами. Сьогоднішні лекції допомагають дітям, які стоять на порозі самостійного життя, визначитись із майбутнім фахом. Кожен з нас відчував хвилювання і сумніви, постаючи перед вибором власного майбутнього. Куди піти вчитися? Яку професію обрати? Та на відміну від дітей, які живуть в інтернатах, ми завжди могли розраховувати на підтримку своїх батьків. Тому дуже важливо дати щиру батьківську пораду кожній знедоленій дитині, допомогти їй зробити осмислений крок у майбутнє».

Проведення профорієнтаційних лекцій – це вже не перший освітній проект для дітей-сиріт, реалізований компанією «Київстар» в рамках загальнонаціональної соціальної ініціативи «Для людей, для країни!». У 2006р. «Київстар» відкрив у Чернігівській спецшколі комп’ютерний клас, облаштувавши його меблями та технікою. А 29 травня 2007р. у цьому ж таки класі завдяки національному мобільному оператору з’явились 4 ПК, обладнані спеціальними програмами екранного доступу – за допомогою яких навіть повністю незрячі діти можуть навчитись комп’ютерній грамотності. Окрім цього, вже кілька років поспіль Чернігівська спецшкола є учасником загальнонаціональної програми якісного навчання дітей комп’ютерній грамоті, яку «Київстар» запровадив для підшефних дитячих закладів. До програми національний мобільний оператор залучив одну з найкращих комп’ютерних академій України «ШАГ», фахівці якої вчать дітей працювати з ПК - невід’ємним атрибутом сучасного життя та роботи. Знання комп’ютерних програм, уміння користуватися Інтернетом дозволить дітям впевненіше почувати себе у майбутньому.

За додатковою інформацією звертатись до
Менеджера зі зв’язків з громадськістю
Київського регіонального управління Наталії Дадівєріної
тел.8 067 220 78 77, Nataliya.Dadiverina@kyivstar.net
www.kyivstar.net, www.djuice.com.ua, www.starport.com.ua

Довідка
Проект проведення профорієнтаційних
ЛЕКЦІЙ для дітей-сиріт охоплює наступні школи-інтернати:

1. Чернігівську спецшколу-інтернат для дітей з вадами зору
2. Київську школу-інтернаті №3 для дітей-сиріт
3. Брацлавську загальноосвітню школу-інтернат
4. Житомирську загальноосвітню школу-інтернат
5. Дніпропетровський міський будинок №1 для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки
6. Маріупольську школу-інтернат №2
7. Єнакіївську загальноосвітню школу-інтернат №2
8. Володимир-Волинську школу-інтернаті для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки
9. Соколинську загальноосвітню школу-інтернаті 1-2 ступеню
10. Одеську школу-інтернат №4 для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки
11. Харківську загальноосвітню санаторну школу-інтернаті 1-3 ступеню для дітей, хворих на цукровий діабет


Довідка про програму допомоги дітям-сиротам у рамках ініціативи «Для людей, для країни!»
Соціальну програму допомоги дітям-сиротам у рамках ініціативи «Для людей, для країни!» компанія «Київстар» почала реалізовувати ще восени 2004 р. Мета програми – допомогти дітям, позбавленим батьківської опіки, стати повноцінною частиною суспільства та надати їм можливість для самореалізації.
Програма охоплює 15 шкіл-інтернатів по всій Україні і передбачає не тільки надання матеріальної допомоги дитячим закладам, в яких живуть та навчаються діти-сироти, але й організацію для них цікавих захоплюючих заходів, веселих свят із врученням подарунків, розширення можливостей осягнути оточуючий світ та вчитися новому, усвідомлюючи себе повноцінними членами суспільства.
«Київстар проводив для дітей зустрічі з олімпійськими чемпіонами, зіркою світового футболу Андрієм Шевченко та відомими артистами, які своїм прикладом показували вихованцям дитячих будинків, як власним прагненням і працею можна досягти поставленої мети.
Вже традицією стало проведення «Київстар» домашнього справжнього свята для дітей сиріт з дідом Морозом, Снігуронькою та іншими казковими героями. Компанія «Київстар» також подарувала кожному підшефному закладу великий телевізор, DVD-програвач та колекцію сучасних повнометражних мультиплікаційних фільмів.
До Міжнародного дня захисту дитини провідний мобільний оператор України традиційно влаштовує веселе свято для своїх маленьких підопічних і дарує їм багато подарунків – іграшки, книги, альбоми для малювання, фарби та інші речі для розвитку дитячої творчості. Минулого року «Київстар» також забезпечив усі підшефні дитячі заклади меблями та іншими речами необхідними для повноцінного навчання.


Підшефні дитячі заклади в рамках загальнонаціональної соціальної ініціативи «Київстар»
«Для людей, для країни!»:
1. Київська школа-інтернат №3 для дітей-сиріт;
2. Чернігівська спецшкола-інтернат для дітей з вадами зору;
3. Брацлавську загальноосвітню школу-інтернат
4.
5. Одеська школа-інтернат для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки;
6. Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступеня для дітей, хворих на цукровий діабет;
7. Дніпропетровська обласна дитячо-юнацька спортивна спецшкола для дітей-інвалідів Параолімпійського резерву;
8. Донецька загальноосвітня школа-інтернат I-III ступеня № 1 для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки;
9. Володимир-Волинська школа-інтернат I-III ступеня для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки;
10. Києво-Святошинський районний дитячий будинок змішаного типу в м. Боярка;
11. Республіканська загальноосвітня школа-інтернат I-II ступеня в с. Соколине (Крим);
12. Херсонська школа-інтернат №1 імені Т.Г. Шевченка;
13. Миколаївська школа-інтернат №5 для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки;
14. Одеська школа-інтернат №4;
15. Кіровоградська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для дітей-інвалідів №2;
16. Криворізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для дітей-інвалідів №1;
17. Запорізький дитячий інтернат №8.

Усі соціальні програми компанії «Київстар» спрямовані на створення кращого майбутнього для людей та країни.
У 2008 році і надалі компанія «Київстар» продовжуватиме програму підтримки дитячих закладів.

Bookmark and Share