Молодіжна конференція «Вплив демократичних цінностей на формування молодіжного середовища»


Тема конференції - «Вплив демократичних цінностей на формування молодіжного середовища». Представники молодіжних організацій обговорили поняття демократичних цінностей; демократичне суспільство; громадянське суспільство; діяльність молодіжних організацій у контексті європейського законодавства, молодіжні європейські програми, діяльність та складова міжнародних інституцій, таких як НАТО, ЄС.

З м. Комсомольська участь у конференції взяла Знахарєва Оксана, заступник голови Молодіжного депутатського клубу, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді.

Оксана Знахарєва презентувала молодіжним лідерам північно-центрального регіону України модель реалізації молодіжної політики в місті, яка на сто відсотків відповідає європейським стандартам: участь молоді у громадському житті на місцевому та регіональному рівні. З’явилися нові друзі та партнери серед молоді з Сумської, Чернігівської та Полтавської областей, співпраця з якими дасть позитивний результат у найближчий час.

Організатором конференції є молодіжні громадські організації Сумщини за підтримки начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Віктора Бобиренка, який на протязі багатьох років активно підтримує громадський молодіжний сектор.

Bookmark and Share