Юрій Чижмарь вручив ключі від мікроавтобуса батькам та вихованцям дитячого будинку сімейного типу села Залізці Шумського району


Вручаючи главі родини ключі від авто, Юрій Чижмарь висловив подяку за ту подвижницьку місію, яку взяла на себе сім’я Бальчос, адже, маючи своїх п’ятьох неповнолітніх дітей, батьки прийняли на виховання ще п’ятьох вихованців Коропецької обласної комунальної середньої школи-інтернату для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків.
„Цей мікроавтобус є лише частинкою тієї підтримки, яку держава та громада має надати і надасть цьому будинку сімейного типу та іншим подібним сім’ям. Впевнений, що транспортний засіб знадобиться вашій великій родині для проведення цікавих мандрівок”, - сказав Юрій Чижмарь.
Також голова облдержадміністрації, в супроводі великої сім’ї Бальчос, оглянув приміщення дитячого будинку сімейного типу та ознайомився умови, у яких проживають та виховуються діти.
Хлопці та дівчата навперебій ділилися враженнями від проведених їхньою родиною 23 лютого козацьких забав, екскурсії до Тернополя, розповідали про навчання у школі, а батьки подарували Юрію Чижмарю вишиту сорочку.
Дивлячись на цих дітей, - каже Юрій Чижмарь, - я вкотре переконуюся, що майбутні громадяни України повинні виховуватися у сім’ях, у любові, теплі та затишку. Думаю, що таких дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей на Тернопільщині більшатиме, щоб, відповідно, меншала кількість ображених долею дітей-сиріт.
До речі, це вже другий на Тернопільщині дитячий будинок сімейного типу отримує в подарунок від влади та бізнесу такий транспортний засіб.
Як повідомлялося, в грудні 2007 року ключі від мікроавтобуса „Газель” було вручено родині Мотик з села Шельпаки Підволочиського району, на базі якої створено та діє дитячий будинок сімейного типу

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Контакт: Заруцький Юрій
(8-0352) 43-11-05, zmi@te.gov.ua


Bookmark and Share