Ми перемагаємо!


Керівництво ЗАТ “Радій” пішло на переговори з мешканцями гуртожитку, в результаті яких було запропоновано ряд компромісних шляхів виходу з кризової ситуації. А поки мешканці роздумують над пропозиціями керівництва заводу, на тиждень їм було відновлено постачання електроенергії, води та газу.

Однак, серед запропонованих компромісів не було жодного натяку на те, що хтось з сьогоднішніх мешканців зможе залишитись проживати у вже реконструйованому житлі, і ще раз наголошено, що вони програють будь який суд…

Ситуацію прокоментував голова КОО Молодого Народного Руху Дмитро Сінченко: "Вже перші ж наші дії з громадського лобіювання стали результативними – нам вдалось привернути увагу широкого кола громадськості і подія набула широкого резонансу! Це дозволило досягнути перших перемог – рішення сесії, поступок з боку керівництва ЗАТ “Радій”. Подальші наші кроки залежатимуть від бажання самих жителів – чи пристануть вони на пропозиції Е.Бахмача, чи протестуватимуть далі, відмовляючись виселятись зі своїх квартир. У будь-якому випадку, нами вже розроблено план масштабних акцій громадянської непокори, а нашими юристами – ефективні способи розв'язання конфлікту у суді, і за першим проханням про допомогу ми готові задіяти увесь наш арсенал!".

Прес-служба КОО Молодого Народного Руху
Кіровоградська обласна молодіжна громадська організація “Молодий Народний Рух”
м. Кіровоград, вул. Володарського 61,
тел. 8-050-564-14-54, 8 (0522) 32-08-15
сайт: mnr.org.ua, e-mail: mc_life@rambler.ru

Bookmark and Share