ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЛЬВІВСЬКОГО ПРЕДСТАВНИЦТВА МІЖНАРОДНОЇ МОЛОДІЖНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ AIESEC


Молоді люди, що прийшли на презентацію мали можливість детальніше дізнатись що таке Організація, дізнатись про шляхи вступу до AIESEC, отримати інформацію про можливості свого розвитку.

За мету проведення події AIESECери ставили залучення молодих енергійних людей, що прагнуть розвиватися та робити зміни в цьому суспільстві на краще до глобальної мережі прогресивної молоді.

AIESEC - це найбільша та найпотужніша міжнародна неполітична некомерційна організація що розвиває молодь та сприяє вирішенню суспільних проблем. Представлена в 103 країнах світу та об’єднує 23 тисячі студентів в більш ніж 110 унівеситетах. Керована виключно студентами та молодими спеціалістами, що цікавляться лідерством, менеджментом та питаннями світового розвитку.

За допомогою численних міжнародних можливостей ми надаємо нашим учасникам професійний та персональний досвід для того, щоб вони могли робити позитивні зміни у тій сфері, в якій хочуть розвиватися.

На презентації молоді люди отримали аплікаційні форми, заповнивши які, вони автоматично потрапляють на перший етап відбору до організації.

Ті молоді активні люди, що хочуть розвиватися та не потрапили на презентацію можуть дізнатись про AIESEC детальніше відвідавши наш сайт www.aiesec.lviv.ua. Аплікаційну форму можна завантижити за адресою. http://www.aiesec.lviv.ua/aplication.form.doc та надіслати її нам до 10 березня.


4 березня З повагою,
Віце-президент з маркетингових комунікацій
AIESEC у Львові
Аляб’єва Наталія
Моб: 8 068 508 06 01
Mail to: nata.alabyeva@gmail.com
Nata.alabyeva@aiesec.net


Bookmark and Share