НДЛМ як частина життя


В тренінгу взяли участь представники з різних областей України, в тому числі Голова НДЛМ Павло Вікнянський, члени Правління НДЛМ, Голова НДЛМ в 2003-2007 рр. Володимир Крутько. Тренерами були Анна Пожогіна (Латвія), Девід Кертіс (Велика Британія) і Майлз Пейн (Велика Британія).

Під час семінару-тренінгу були підняті такі питання, як мораль та етика, визначені пріоритети життя кожного з учасників. Також було проаналізовано діяльність НДЛМ, а також перспективи розвитку організації.

Ключовими сесіями курсу для учасників стали завдання, що стосуються особистісного розвитку — визначення цінностей, пріоритетів та створення кожним з учасників властного “колеса життя” та плану необхідних дій для втілення власних пріоритетів в життя. Також учасниками, членами співтовариства НДЛМ, було виконано завдання, що стосувалось бачення як майбутнього України в цілому, так й НДЛМ зокрема, а також створено розгорнуту схему подальшого розвитку організації із врахуванням впливу всіх важливих для організації факторів.

Не обійшлося без ранкового “часу тиші”, на якому підіймались питання покликання в житті та інших аспектів. Одним з найцікавіших заходів в рамках семінару був перегляд фільму “Готель Руанда”, сюжет якого ґрунтуються на реальних подіях, що відбулись в 1994 році в Африці та стосувались ворожнечі двох племен Руанди. Врешті це призвело до ґеноциду африканського народу.

Рефлексія після семінару показала, що кожен з учасників зробив власні висновки, а НДЛМ в цілому напрацювала величезну купу креативних та дієвих ідей, що незабаром будуть втілені в життя та можуть призвести до абсолютно новітніх змін у організації.

Враження від курсу:

Павло Вікнянський, Голова НДЛМ: «Я вірю, що цей семінар допоміг нам краще розуміти один одного та зробити крок назустріч відкритому діалогу. Вірю також, що ті суперові трейлери про НДЛМ через 5 років, видані нашою уявою - будуть втілені в життя, через те, що багато в чому вони дуже схожі».

Володимир Заверуха, член Правління НДЛМ, Голова Тернопільського ТО НДЛМ, організатор конкурсу студентської краси „Перша леді”: «Для мене цей семінар став довгоочікуваною відпусткою та відпочинком. Було дуже цікаво та плідно подумати над власними цінностями та пріоритетами, особливо в контексті роботи НДЛМ».

Наталія Матвійчук, член Правління НДЛМ, голова Харківського ТО НДЛМ: «Довела собі, що НДЛМ є не тільки моїм пріоритетом, а й моєю цінністю. І взагалі, отримала те, чого очікувала, тому що їхала визначитися у власних пріоритетах та власних захопленнях».

Євген Нагорний, голова Полтавського ТО НДЛМ: «Дуже радий з того, що пройшов продовження курсу „Ініціатив до змін”, розпочатого більше двох років тому. Отримав задоволення від зустрічі з фасилітаторами та учасниками та від того, що ми почали дуже важливу та нелегку справу».

Наталія Матвійчук, Юлія КраєваBookmark and Share