Сьогодні Голова “Молодіжного Союзу Наша Україна” відвідав Дніпропетровську область


Степан Барна повідомив, що «Народний Союз Наша Україна» бачить основне завдання в збереженні демократичної коаліції.
«Подолати політичну кризу можливо тільки шляхом розмежування повноважень різних гілок влади. Це можливо зробити тільки шляхом внесення змін до Конституції України, які повинні бути схвалені народом на референдумі», - повідомив він.
Вікторія Глушко повідомила, що молодих громадян і Західних, і Східних областей України цікавлять спільні проблеми. “«Молодіжний союз Наша Україна» об'єднує 12 тисяч членів. Наші активісти працюють у всіх областях країни і я можу з упевненістю сказати, що і на Заході, і на Сході молодих людей значно більше хвилює стан студентських гуртожитків або проблема корупції у вузах, ніж надумане мовне питання”, - зазначила вона.
Степан Барна також зустрівся з активом Дніпропетровської організації “Молодіжного Союзу Наша Україна” та керівником виконавчого комітету партійної організації.
В ході зустрічі були обговорені питання стану та перспектив розвитку державної молодіжної політики в області, вплив регіонального осередку “Молодіжного Союзу” на її формування та участь в реалізації.
Також була приділена увага відповідності діяльності осередку Програмним завданням організації та визначено шляхи співпраці з партійною організацією на регіональному рівні.
Bookmark and Share