Президія Народного Союзу “Наша Україна” схвалила Проекти своєї “молодіжки” :)))


Нагадаємо, Проект “ВАРТА пам’яті” розпочався під час відзначення річниці бою під Крутами, 29 січня та має на меті сприяти патріотичному вихованню молоді, поглибленню її знань з історії України, а також здійснювати охорону та збереження історично-культурної спащини українського народу.

“На першому етапі ми повинні визначитися з історичними об’єктами, які беремо під охорону, на другому етапі - провести широку інформаційну кампанію для того, аби люди дізналися про ті визначні місця в Україні, які ми беремо під свій патронат”, - зазначив лідер “Молодіжного Союзу Наша Україна” Степан Барна, коментуючи рішення Президії партії “Народний Союз “Наша Україна” про реалізацію проекту “ВАРТА пам’яті”.
“Як правило, під охорону беруться місця та пам’ятки, які мають важливе значення для національного відродження та самоствердження українського суспільства”, - зазначив Барна.
Серед таких об’єктів він назвав штаб УПА “Південь” в с.Антонівці Тернопільської області, шахту “Калинівка” в м.Донецьк – донецький Бабин Яр, Красне поле, де відбулась битва за Карпатську Україну, музей Степана Бандери в с.Угринів Івано-Франківської області, місце бою січових стрільців під с.Базар Житомирської області та інші визначні місця.
Степан Барна повідомив, що в рамках проекту планується також відзначення визначних подій в історії України. Зокрема, бою під Полтавою 1709 року, бою під Конотопом 1659 року та ін. подій, які мають велике значення, але інформація про які була спотворена радянською історіографією.
“Ми не будемо здійснювати фізичну охорону цих об’єктів”, - зауважив Барна. “В нашому розумінні охорона чи варта цих об’єктів - це догляд за ними та інформування суспільства про їх історію і значення для Держави”, - наголосив він.

Bookmark and Share