Підпал


В ніч з 23 на 24 березня було скоєно підпал будинку, що належить Братству ветеранів ОУН-УПА імені полковника Клима Савура Волинського краю і знаходиться на вулиці Ярощука, 10. В цьому приміщенні також діє ряд молодіжних організацій: «Молода Просвіта», «Студентське братство Волині», «Національний Альянс» і МНК та інші.
Приміщення повністю пошкоджено вогнем та кіптявою. Не уціліли підлога, стеля, стіни, меблі, портрети та світлини героїв УПА.
На місці події побувала слідчо–оперативна група. По факту підпалу працівниками міліції була порушена кримінальна справа.
Що до того, хто вчинив підпал, то існує кілька версій. Прихильники однієї з них вважають, що злочин здійснили ті, хто неподіляє поглядів ветеранів ОУН-УПА і не визнає їх воюючою силою у Великій Вітчизняній війні. Як відомо, 9-го травня організовується парад за участю червоноармійців, які визнані учасниками воєних подій, та ветеранів Української Повстанської армії, які ще досі не вважаються воюючою стороною.Ті, хто дотримується іншої версії, стверджують, що у підпалі зацікавлена третя сторона, яка не проти привласнити цінну земельну ділянку в центрі міста.
Потерпіла сторона не може підтверджувати чи спростовувати ці версії. Залишається сподіватися на професійність та оперативність міліції.
Братству завдано великих матеріальних збитків, які воно самостійно неспроможне покрити. Тому Братство ветеранів ОУН-УПА імені полковника Клима Савура Волинського краю звернулося за допомогою до міської та обласної влади і надіється на розуміння нею проблеми, з якою стикнулися ветерани.

Bookmark and Share