Майбутні дипломати переходять в наступна Евро-2012


Майбутні дипломати зібралися на футзальний турнір «Кубок майбутніх дипломатів», що проходив з 29 лютого по 2 березня.
Як сказав голова оргкомітету турніру, натхненник та автор ідеї Кубку, голова Департаменту зовнішніх зв’язків Ради студентів Інституту міжнародних відносин КНУ Павло Бабенко: «Саме вихованцям цього освітнього напрямку доведеться організовувати міжнародні заходи у 2012 році. Тож аби вони більше прониклися відповідальністю та налагодили контакти з майбутніми колегами ми і спланували такий Кубок з футболу».
Веселі та непосидючі одесити (Одеський національний університет ім. І. Мечникова),спокійні, врівноважені, зовні невозмутимі кияни (Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Т.Шевченка), трошки самовпевнені, але добрі юристи (Факультет підготовки кадрів для МЗС Національної юридичної академія ім. Я. Мудрого), зосереджені та націлені на боротьбу донеччани (Донецький національний університет),під стать їм, але з веселою іскринкою в очах маріупольці (Маріупольський державний гуманітарний університет), усміхнені та доброзичливі слов’янці (Міжнародний слов’янський університет), дещо розгублені, з широко відкритими очами східнознавці, мабуть вперше в такому оточенні (Інститут сходознавства та міжнародних відносин) - зібралися сказати своє ТАК проведенню Евро-2012 в Україні. Планується, і всі учасники в один голос підтвердили таке бажання, проводити цей Кубок щорічно в містах, де будуть проходити матчі фінальної частини чемпіонату Європи. Нажаль команда Інституту міжнародних відносин Варшавського університету через форс-мажорні обставини не змогла приїхати,але поляки привітали проведення такого турніру і пообіцяли на наступний привезти своїх колег з інших міст Польщі.
Почали з Харкова, адже місто в цей рік відзначає 100- річчя харківського футболу. Першим, ідею такого турніру підтримав віце-президент ФФУ, заступник голови Харківської ОДА Стороженко Сергій Михайлович.
Під час церемонії відкриття турніру, Віктор Олексійович Павленко, голова обласного управління з фізичного виховання та спорту, зазначив, що це історичний момент, таких турнірів Україна ще не бачила, і від імені ХОДА побажав учасникам чесної, безкомпромісної боротьби.
Команди в результаті жеребкування, що проходило 29 лютого під керівництвом головного судді змагань, судді національної категорії, Дукера Олександра Ісаковича, команди розподілилися на дві групи по 4 та 3 команди:
Група Y: ІМВ КНУ ім. Т.Шевченка (Київ), Міжнародний слов’янський університет (Харків), Донецький національний університет (Донецьк), Інститут сходознавства та міжнародних відносин (Харків).
Група Z : Одеський національний університет ім. І.Мечнікова, Маріупольський державний гуманітарний університет, Харківська юридична академія ім. Я.Мудрого.
Перша группа проводила ігри в спорткомплексі ШВСМ (велика подяка директору - Радіонову Віктору за допомогу в організації турніру), а друга - в спорткомплексі ХТУСА.
За результатами першого дня змагань до півфіналів вийшли команди Донецького національного університету, Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т.Шевченка, Маріупольського державного гуманітарного університету, Факультету підготовки кадрів для МЗС Національної юридичної академія ім. Ярослава Мудрого.
Другий день змагань подарував яскравий приклад цікавого та безкомпромісного футболу. Півфінальні пари видались рівними і боротьба була непередбачувана. Команда Національної юридичної академії в цікавому матчі виграла в команди Донецького національного університету 7:4 але ще більш драматичним вийшов другий півфінал. Команда з Києва програвала по ходу матчу 3:0, але змогла відігратися та виграти матч з рахунком 8:3 в команди Маріупольського державного гуманітарного університету.
Фінал видався дуже напруженим та наповненим безкомпромісною боротьбою, при шаленій підтримці вболівальників, з рахунком 4:3 перемогу одержала команда Факультету підготовки кадрів для МЗС Національної юридичної академії. За перемогу в турнірі “КУБОК МАЙБУТНІХ ДИПЛОМАТІВ” переможці отримали оригінальний приз, відповідаючий майбутній професії - “ЗОЛОТИЙ ДИПЛОМАТ”. А третє місце виборола команда з Маріуполя.
На жаль команди з інших міст не мали своїх вболівальників, але взаємна підтримка між командами вражала. Коли донеччани палко підтримували киян (згадайте протистояння Динамо-Шахтар), слов’янці щиро аплодували маріупольцям, а при врученні нагород та медалей вболівальники переможців (Юракадемії), голосно скандували назви міст з яких приїхали учасники - стало зрозуміло, майбутні дипломати розуміють один одного, говорять однією мовою та будуть робити все для розквіту нашої країни.
Велике щастя України, яка має таку небайдужу, активну молодь. Хочеться побажати майбутнім дипломатам стійко тримати заданий темп та напрям.

З повагою,
Голова Оргкомітету
Бабенко Павло
Bookmark and Share