Feedback (відповідь) СРК на матеріал "Студентське самоврядування існує для самого себе, а не для студентів" від 4 березня 2008 року


Столичні виші мають дієві ОСС, які здатні вирішувати актуальні студентські питання, починаючи від затвердження зручного для студентів розкладу до зниження оплати за гуртожиток втричі.
У тексті стверджувалося, що органи студентського самоврядування не планують свою діяльність. Такий недолік справді існує, проте в жодному разі не є масовим. У рамках Школи студентського самоврядування під патронатом Студентської ради Києва проходять тренінги з планування, роботи в команді, пошуку ресурсів, організації масових заходів, що значно оптимізує якість роботи ОСС. У Києві є органи студентського самоврядування, які мають чітко сформульовані стратегічні цілі і успішно виконують поставлені завдання.
Органи студентського самоврядування поступово стають дієвим важелем впливу на студентське життя свого університету. Безперечно, якісне студентське самоврядування функціонує не в кожному університеті... Поки що! Але не можна на прикладі Харкова говорити про бездіяльність органів студентського самоврядування всієї України. Якщо у Харкові немає позитивних прикладів, то ми із задоволенням Вам їх покажемо. Приїжджайте на екскурсію!

http://www.fri.net.ua/loadnews.php?id=3226&page=2#fullnews - постійна адреса статті

Питання щодо статті - press@srk.kiev.ua - Валерія Почко, прес-секретар Студентської ради Києва
Питання щодо екскурсії – до дієвих ОСС міста Києва


Bookmark and Share