Міжрегіональне співробітництво


З 18 по 21 лютого в Одесі з робочим візитом перебувала делегація Полтавської області. Метою візиту було ознайомлення з досвідом одеських колег по впровадженню гендерної політики та роботі кризових центрів. До складу делегації увійшли Іваніна Олександр - голова Полтавської обласної організації СМРУ, Ігор Семеняченко - член Ради Кременчуцької міської організації ПР,відповідальний за роботу з молоддю, Дмитро Бондаренко - голова Харківської обласної організації СМРУ.
Необхідно зазначити, що одеський досвід в даній галузі є передовим в Україні. Рівень програм, спрямованих на реалізацію як гендерної, так і молодіжної політики досить високий, а якнайширше залучення молоді до складання та реалізації цих програм робить їх ще і максимально практичними. Але не тільки в Одесі моджуть похвалитися успіхами. Дмитро Бондаренко, депутат Харківської обласної ради, голова Харківської обласної організації СМРУ, один з розробників Програми впровадження гендерної політики в Харківської області, представив напрацювання своєї області.
По закінченню візиту було визначенно, що наступними будуть відвідані Харківська та Донецька області. Сподіваємось, що успішні приклади сусідів надихнуть Полтавську обласну раду на впровадження ефективних програм по реалізації гендерної та молодіжної політик!
З фотозвітом про перебування Ви можете ознайомитися, завітавши на сторінку Полтавської області в Регіональних фоторепортажах.

Прес-центр ПОО СМРУ
Bookmark and Share